Smoki

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Mam rozdzial III i jeszcze nie szukałem Oka Inosa żeby jak pójde do Górniczej Doliny nie włączył mi sie od razu rozdział IV. Chciałbym sobie nabić level i nie wiem czy jak bym poszedł na smoki i je zabił to będą one w rozdziale IV? Z góry dziękuje za pomoc.
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Z tego co mi sie wydaje to ich nie bedzie ale nie jestem pewien :wink:
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Będą dokładnie w tym samym miejscu co w IV rozdziale tylko że.... nie dasz im rady bo .... mają taką obstawę że nie dojdziesz no i maly szkopół w III rozdziale są nieśmiertelne
tongue.gif
ale jeśli to nie jest dla ciebie przeszkoda to idź i walcz
tongue.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
1

Smokom nie dasz rady na pewno bo jak powiedziano wyżej są nieśmiertelne ale możesz sprubować z innym tatałajstwem jakie się kręńci po górniczej dolinie 8)
 

Xavier

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
15
tak tak bez oka inosa smoka nie pokonasz ale smoki są bardzo proste wypijasz eliksir szybkości podbiegasz do smoka za każdym razem jak będzie chciał zionąc ty podbiegasz jak naj bliżej wogóle wtedy tobie nic nie zrobi
 

Młody Mimi

Member
Dołączył
8.3.2005
Posty
38
Nowłaśnie właśnie w IV rozdziale. Lepiej sie przygotyj "Bo to nie będzie majówka"
laugh.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
W trzecim rozdziale napewno nie idz na smoki bo i tak nie dasz rady
tongue.gif
Ale masz kupe orków jaszczuroczłeków,Zebaczy itp na których sobie nabijesz poziom bez problemu. Ale ja bym odrazu szedł z okiem bo po co potem sie cofac po oko a tak zawsze masz już je przy sobie
biggrin.gif
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Ja czyszcząc chyba wszystko co możliwe oprócz paru lasów w Khorinis, po Kamiennym Smoku (IV rozdział) mam 43 poziom, a i tak mam cholernie ciężko z Ognistym Smokiem... walka wymaga poświęceń... albo ciekawych przyzwań :mrgreen:
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE Ja czyszcząc chyba wszystko co możliwe oprócz paru lasów w Khorinis, po Kamiennym Smoku (IV rozdział) mam 43 poziom, a i tak mam cholernie ciężko z Ognistym Smokiem... walka wymaga poświęceń... albo ciekawych przyzwań :mrgreen:

Nie ma się co męczyć za bardzo trzeba przyzwać Demona i po sprawie jednego no może dwa
tongue.gif
Ale najlepiej jest wszystko i wszytskich zabijać wtedy exp rosnie!
 
A

Anonymous

Guest
KeNZi... Powiedz mi gdzieś ty nabił tyle levelu, żeby mieć przy kamiennym soku 43 lvl. Ja miałem 28 lvl. (tak jakoś). Masz jakiś sposób na nabijanie lvl.

P.S.

No ja mam 43 lvl ale ide już do Dworu Irdorath. No i nie wiem gdzie to nabiłeś.
 
A

Anonymous

Guest
Sorki, miałem 38 lvl, ale i tak 43 lvl to troche dużo gdzie to mabiłeś?
 
A

Anonymous

Guest
Ja zaczynam gre dopiero 1raz u kruka ide wlasnie do nowego miasta a juz mam z 15 level a jak pujde do koloni chce miec 30 poziom a co my tu o poziomach gadamy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom