Smocza Zguba

Status
Zamknięty.

czater14

Member
Dołączył
1.8.2004
Posty
122
Zasięgnąłem informacji, że można ją znaleźć za słonecznym kręgiem w jakiejś jaskini tylko nie wiem gdzie jest ta jaskinia. Jak byście mogli mi to uświadomić to byłbym wdzięczny:) Ale mam prośbę : niech ten opis wygląda tak - stoisz plecami do słonecznego kręgu i skręcasz w ... będzie mi łatwiej dojść
biggrin.gif
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
ja Ci napiszę od grugiej strony :)
jak idziesz do SK to zaraz za tym myślwym co tam stoi jest tak jakby brama. kawałek za tą bramą po prawej stronie między skałami jest ta jaskinia.
 

Magus

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
104
Ten myśliwy to Grimbald.
A jakbyś dalej nie wiedział to stoi na lewo od czarnego trolla,i w tą stronę również należy się udać
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Tylko ze mieczyka pilnują Panowie Cienia i szkielety wiec sie przygotuj! A jak masz mały lewelek to nie wchodz czyba ze ich przegonisz
biggrin.gif
 

czater14

Member
Dołączył
1.8.2004
Posty
122
Mam lvl 13 :roll: Ale może mikstura szybkości da mi odpowiedniego kopa
biggrin.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Da ale się zapisz jak właśnie tak ten miecz zdobyłem ale ze 3 razy mnie zabili
tongue.gif
 

Magus

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
104
Jeśli masz 40 many to władców cienia, czy jak im tam możesz zabić zwojami zniszczenie orzywieńców (2 są na lewo od Niclasa, jest tam też pierścień +10 do many)
 

NedvedSTU23

Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
84
smile.gif
w tej jaskini jest upadły palladyn. Gdy go zabijesz to znajdziesz tam smoczą zgubę, kilka kielichów, trochę złota i coś jeszcze!!!
biggrin.gif
miłego polowania!! 8)
 

Magus

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
104
można też wywabić szkielety dać im się gonić. pokluczyć po lesie a potem szybko zabrać sprzęt za nim wrócą
 

Innos

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
58
Zawsze możesz zrobić tak jak już było pisane w jednym z tematów<zaszaleje i go przytocze..........a więc......wybawiasz z jaskini po jednym szkielecie i tak żeby cię gonił wabisz go do Grimbald'a i ona zabija go za ciebie ..i tak z kazdym.......ja tak zrobiłem i miałem Smocza Zgube mając 5 level
biggrin.gif
miłego wycyckiwania szkielecików
biggrin.gif
 

czater14

Member
Dołączył
1.8.2004
Posty
122
dobra dobra, już sobie poradziłem 2 mikstury szybkości i wszystko jest ok

a tak pozatym - czy to bug? jak zapisze grę, gdy mam wypitą miksturę szybkości, albo zapaloną pochodnię i wczytam grę to nie ma ani super szybkości ani pochodni
sad.gif
:x
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
jeżeli pamiętasz gdzie stało dwóch bandytów strzeżących Oka Inossa, to idziesz prosto, skecasz w prawo,sa tam 2 kretoszczury i jaskinia w srodku jest ok 5 szkieletów i dalej 2 Panów Cienia, w świetle unosi się Smocza Zguba. Albo inny sposób idziesz do miasta i kupujesz u kupców
biggrin.gif
oczywiście jezeli jestes w co najmniej IV rozdziale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom