Skręty w gothicu 2

Status
Zamknięty.

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Dlaczego skręty w G2 nic nie dają. W jedynce dawały punkty nauki, magii, waliki itp. Co wy na to??? Czy to lepiej???
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
na farmie wlasciciela ziemskiego na prawo od domu w ktorym jest lee stoi kolo ktory pali jointa i jak go poprosisz o jednego i jak wypalisz to twojemu bohaterowi z mocna glowa bedzie sie krecilo w glowie. tak samo jest jak zajesz bagienne ziele
 
A

Anonymous

Guest
Twórcy gry chcieli pokazać że jaranie TRAWY nic tak naprawde nie daje, czyli nie popierają jarania zielska
biggrin.gif
tongue.gif
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
ja tam jak gralem to ciągle mialem przy sobie ziele.jak sie je wypali to obraz sie zwęża i roszerza.fajny efekt :roll:
 

TrueJumper

Member
Dołączył
31.8.2004
Posty
43
Z tego co zauważylem gdy sie wypali skręta to obraz sie chfije i włącza sie cos w rodzaju Focusa (spowalnia czas wszystkich oprucz nas)
(czasami morze sie przydać w walce
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
ja tam żadnego spowolnienia przeciwników nie widziałem

ja widzialem tylko zmiane obrazu 8)

może jestem ślepy

albo jestes wybrańcem i widzisz więcej niż inni 8) 8)
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
szkoda że nie ma czegoś takiego że jak wypalisz dużo skrątówto mdlejesz albo cos w tym rodzaju
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
hehe

skręty są do bni mogły dawać różne bonusy w stylu łamana polszczyzna czy nadmierna odwaga(czyli trzepne tego trolla 2 poziomowym bohaterem) to samo z alkocholem tzn. piwem winkem i oczywiście ginem
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Obraz rusza się i faluje= nasz bohater ma niezłą jazdę- czego chcieć wiecej od dobrego zielska?
biggrin.gif
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Jak dlamnie to NIE pale ZIOŁA i dobrze mi z tym
Ale jak już sie pali w gothicu to nie rozumiem czemu to powinno coś dawać oprócz KALAMAJIIII!!!!

PS: Ale w koło jest wesoło no bo wszyscy palą ZIOŁO!! 8)
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
hehe

pewnie będą dawały mżliwość skontaktowania sie z Innosem czy bóg wie czym taki to będzie skręt narktyk i telefon w 1
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
moze lepiej a moze gorzej. nie wiem, ale przez to gra jest troszku trudniejsza :!:
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
no nie ma bonusów za skręty, ale za to jest wiele innych możliwości dodania sobie do statystyk...
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Re: hehe

QUOTE pewnie będą dawały mżliwość skontaktowania sie z Innosem czy bóg wie czym taki to będzie skręt narktyk i telefon w 1

Tak było z Y'Berionem w G1...może to bedzie sposób do porozumienia sie z Beliarem :twisted:
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
teen

ten matrix jest fajny ale powinny fajki dawać coś jeszcze oprócz satysfakcji(czy zauważyliście że cipher powiedział że paru najemników lubi czasem zapalić a jedynym chyba najemnikiem który pali trawke jest dar 8) 8) )
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
wydaje mi sie że oprócz Dara palą jeszcze dwaj najemnicy, którzy stoją przed farmami...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom