Skip

Status
Zamknięty.

pikolo6

New Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
9
siemanko
1. gdzie jest miejsce co spotykali się piraci z bandytami?? muszę znaleść 20 butelek grogu. mogli byście zazucić jakąś mapkę. tylko nie chce odp. żeby sobie je kupić i mu oddać. dzięki za odp
2. jak wykonać misję z zielonym nowicjuszem
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
A więc po kolei...

1. Najlepiej je właśnie kupić, bo raczej nie znajdziesz nigdzie tyle grogu, wystarczy się udać do jaskini Samuela w obozie piratów. Jego położenie zaznaczone jest na >mapie< pod numerem 16.

2. Wystarczy zajrzeć do kufra Fortuno... tam znajduje się przepis na Zielonego Nowicjusza, gdy już go przeczytasz, udaj się do baru gdzie jest Snaf, wejdź na piętro i na stole alchemicznym skręć nowicjusza. Potem udaj się do Fortuno i daj mu skręta.
 

pikolo6

New Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
9
2. to już zrobiłem tylko nie wiem gdzie może być ten czerwony piepsz czy coś takiego. jesden z tych składników do przygotowania mikstury na pamięć.

Po czerwony pieprz musisz się udać do Khorinis... ma go Zuris, oraz Sagitta. - Glifion
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Był temat o czerwonym pieprzu ale powiem ci . Pieprz ma Zuris w Khorinis lub Saggita za farmą Sekoba . Chyba będziesz musiał po niegom wrócić ( ja tak zrobiłem ) . Jak już będziesz po pieprz to kup od rzu oba i zrób obie dwa razy tą miksturkę jedną dla fortuno drugą wypij sam ( doda ci 500 exp . )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom