Skarga

Status
Zamknięty.

Gis

New Member
Dołączył
7.8.2009
Posty
3
Ave.
To mój pierwszy post na forum i nigdy by nie powstał, gdyby nie pewien link od kumpla. Mianowicie, jestem Giselher, z forum Gothic Site i na GUP zobaczyłem, że nie tylko z GSu. Pewien user, którego całkowicie nie znam (LINK), podszył się pode mnie, używając mojego nicka, mojego avatara, który sam robiłem i moich danych, zmieniając jedynie datę urodzenia (nie o wiele, ale jednak). Napisał tylko jednego posta i o jednego za dużo. Uprzejmie proszę, żeby administracja 'coś' z tym zrobiła, bo ja jestem nerwowy, bardzo nerwowy, a nie chcę przeklinać, ani pisać o parę słów za wiele. Owe 'coś' to w moim słowniku banicja usera i sprawdzenie IP, w celu prywatnym (dla mnie). Podszywanie się pod kogoś, używanie czyichś danych nie jest mile widziane. Wszędzie...

Póki co pozdrawiam, Gis.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witaj.

Jak zapewne wiesz nie ma w internecie monopolu na nick. To, że ktoś go tu użył nie jest przestępstwem. Natomiast jeśli chodzi o avatar itd, których jesteś autorem. Masz prawo dochodzić swoich spraw w sądzie. Nie mam zamiaru banować użytkownika tylko dlatego, że kopiuje Ciebie. Jeśli chodzi o adres IP to mogę takowy użyczyć jeśli będziesz miał zamiar dochodzić swoich praw.
Sprawę wyjaśnijcie między sobą.

Pozdrawiam
 

Gis

New Member
Dołączył
7.8.2009
Posty
3
Tak. Jesli byłby sam nick, sprawę bym zignorował. Wiele ich już spotykałem, ale jak zobaczyłem jeszcze ava, wiedziałem, że coś się kręci. IP chętnie poproszę, czy dasz mu bana, czy co innego to już nie moja sprawa. Jednak w miarę możliwości, chciałbym by co trzeba zmienione zostało, czyli zmiana danych, etc.
Do sądu nie mam zamiaru tego kierować, chociaż mogę. Ale aż tak zdenerwowany nie jestem.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dane? Data urodzenia (jak sam piszesz nieprawdziwa) i płeć to, aż takie zdradzające cię informacje nie są.
Przede wszystkim spróbuj z nim załatwić to prywatnie. Innego kontaktu jak przez PW nie widzę.
Nie możemy go karać w żaden sposób w tej chwili, gdyż nie złamał on naszego regulaminu, więc nie mamy do tego żadnych podstaw. Sam chyba to rozumiesz. Regulamin to regulamin, nie możemy robić wyjątków bo wtedy przestajemy być wiarygodni.
Inna sprawą jest to, że to tylko internet i ja na twoim miejscu nie przejmowałbym się kimś takim. Trolli wszędzie pełno ;).

P.S. Ciekawi mnie skąd takie szybkie info masz. niewiele ponad dobę od jego rejestracji a ty już wiesz...
 

Gis

New Member
Dołączył
7.8.2009
Posty
3
CYTAT(Rangiz @ 07-08-2009, 19:38) index.php?act=findpost&pid=227961
P.S. Ciekawi mnie skąd takie szybkie info masz. niewiele ponad dobę od jego rejestracji a ty już wiesz...


Ma się wtyczki tu i tam... ;]
Fakt, internet się starzeje, a trolli przybywa.
Temat można zamknąć.

A i chętnie poproszę to IP na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom