Skad wziac ornament.....

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Otóz , na poczatku gry Vatras wysyłą do lestera a ten ma dwie opcje
1) zaprowadz do najemnikow
2)dostarcz ornament magom wody

I ja wąłsnei nei potrzebnie dałem 1 obpcje .... I teraz nei mam tego ornamentu ... a lares gdy mnie zaprowadzil do najemnikow to nie dał mi go ... CZy dosatne go jeszcze , lub czy fabułal bedzie z 2 , czy mzoe ten ornament jeszce dostane ....
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Tak to można nazwać największym bugiem jakiego znalażłem któego cdprojekt nie poprwił tak samo miałem w niemieckiej wersji zaprowadził mnie drań do nich i już nie chiał zaprowadzić do magów taki to z niego ham
biggrin.gif
Teraz jest tak samo naszczescie gralem w nimiecką i widzialem zeby dac najpierw do magów więc poszłem z nim, do magów i oddał ornament. Potem miałem jeszcze dwa pujdź ze mną na północ i do najemników dałem do najemników i tato znikło potem
sad.gif
. MOże puźniej będziesz miał jeszcze jak odzyskać ornament ale możliwe też, że nie.
 
A

Anonymous

Guest
czyli pozostaje mi gac od nowa .....
bo niby misja dalej jest , nawet w 2 rozdziale , no aale jak ona nie da tego ornamentu to nic nie zrobie ....kurde 10 h gry w plecy ....
 
A

Anonymous

Guest
czyli pozostaje mi gac od nowa .....
bo niby misja dalej jest , nawet w 2 rozdziale , no aale jak ona nie da tego ornamentu to nic nie zrobie ....kurde 10 h gry w plecy ....
 
A

Anonymous

Guest
ja też tak mam ale ja dałem mu ornament a pozniej go wziołem. iteraz nei mam opcji dialogowej.ale ornament mam i co teraz?
 
A

Anonymous

Guest
Jezeli masz ornamet to zanies go Saturasowi a dokladniej jakiemus magowi Ne-costam
 
A

Anonymous

Guest
jesli w pierwszym rozdziale wybrales podroz do najemnikow to opcja z ornamentem u laresa znika:) wybierz sie do gorniczej doliny dostarcz hagenowi dowodow wracajac do khorinis udaj sie do laresa a ten odda ci ornament:)) i wtedy bedziesz mogl go zaniesc saturasowi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom