Składniki Ulu-Mulu

Który składnik najtrudniej zdobyć


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Micz

New Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
13
Moim zdaniem najtrudniej zdobyć język smoka, jego zionięcie potrafi zmniejszyć czerwony pasek zdrowia, i na dodatek rzadko spotkać samotnego ognistego jaszczura, zawsze są w grupie.
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Popieram mojego poprzednika, ale wachalem sie nad zebem trolla, czasami trudno go znalezc
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
ząb węża błotnego było najtrudniej bo nie mogłem go pokonać a jaszczury to na statek z łuku a potem szybko teleportnąć sie gdzieś
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Według mnie są to:

:arrow: ognisty jaszczur - są atylko w grupach, mają mocny atak, ciężko je spotkać (nie wiem gdzie są po za wrakiem statku)

:arrow: troll - jego kieł jest potrzebny do ulu - mulu i też jest to ciężki do zdobyci składnik, ponieważ trolla znalezienie jest ekstremalnymn zadaniem i dla niektórych równie ekstremalnym zadaniem jest go pokonanie i jak już porządnie walnie to się nie podniesiemy
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Moim zdaniem język jaszczura. Twarde bestie musiałem atakowac i od razu zwiewac bo by mnie zabiły...
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
zdecydowanie jenzyk jaszczura bo trola łatwo wykołować gdy chce cie uderzyć machaj mieczem na boki to cofnie ataki bedzie chciał przeprowadzić go od nowa
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Dla mnie również najcieżej bylo zdobyc jezyk jaszczura.Głównie przez to że występują w grupach po 4 - 5 osobników.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Dla mnie najdtrudniej było zdobyć ząb trola. Nie miałem zwoju pomniejszenie potwora i nigdzie tego zwoju nie mogłem znaleźć i przez to musiałem pokonać go mieczem co trwało bardzo długo i było dość trudne.
 
Dołączył
24.12.2004
Posty
70
troll

moim zdaniem jest trudno znalesc trolla ktos to juz chyba pisal.................... ale bez czaru zmiejszenie potwora tez jest go trudno pokonac..... a nawet z czarem tez jest trudno bo zanim sie wyczaruje to on zdazy podbiec i zabic
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Ja nie mogłem znaleźć języka jaszczura, bo wybiłem wszystkie
sad.gif
A te stwory są dość silne i trudno je pokonać.
 

Trinity

New Member
Dołączył
30.12.2004
Posty
11
jezyk smoka

zawsze wybieram sie na plaze po jezyk ognistego smoka i jak zawsze atakuja one w stadzie trudno je zabic poniewaz jak on sieje do ciebie ogniem pare oddechow i po tobie
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
najtrudniej zdobyć język jaszczura bo se chodzą parami
biggrin.gif
mnie skubańce usmazyły 2 razy zanim je załatwiłem. Trola łatwo usiec jak sie go zajdzie od tyłu (bez skojarzeń). Wąż jest prosty a cieniostwór jeszcze prostszy.
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
cóż Jesol napisałes to kilka postów wyżej...
Najtrudniej jest zdobyć ząb trolla i język jaszczura bo oba te potwory zabijają w sekunde....
ale trudniejsze są jaszczury bo polują/żerują w parach...
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Najtrudniej jest zdobyć język jaszczura.Podejdziesz zbyt blisko a zmiecie cię dwoma zionięciami.Pozatym są w parach 3-4.
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
moim zdaniem to zab trolla jest trodny do zdobyci....twarda z niego sztuka

a co do jaszczura to mi bylo najłatwiej......na plazy byl rozwalony okrent, wystarczylo wysc na niego i prac z łuku lub qszy....te 6 czy 7 jaszczurów pada w 3 do 6 min.
biggrin.gif
 

Gaiu

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
34
dla mnie najtrudniej zdobyć róg cieniostwora nigdzie niemogłem go znaleść!
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Nie zgadzam sie z Ironem. Nie jest latwo wyjsc na statek by cie nie zauwazyly, a trupy moga zniknac zanim wszystkie wybijesz. :?
 

Gaiu

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
34
dla mnie najtrudniej zdobyć róg cieniostwora nigdzie niemogłem go znaleść!
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
QUOTE Nie zgadzam sie z Ironem. Nie jest latwo wyjsc na statek by cie nie zauwazyly, a trupy moga zniknac zanim wszystkie wybijesz. :?


po 1: to ja ilekros przechodzilem g1 to za kazdym razem mnie nie zauwazaly
po 2: trupy nigdy mi nie znikaly bo jezeli byl za daleko to podchodzilem blizej, 1 strzal w zadek i nura na statek, one podchodzily pod ten wrak ale mi nic nie robily a ja je bez problemu zabijałem
 

Micz

New Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
13
Dziwią mnie odpowiedz że Trol to twarda bestia. Ja sam zabiłem trola w pierwszym rozdziale z 7 poziomem(bez czaru"zmniejszenie potwora" i kodów),twarzą w twarz i przyznam że większy opór stawiały czarne gogliny i zębacze, w drodze do trola.A żeby mieć z problem w 4 czy nawet 5 rozdziale, to dziwne. Zato trzeba być nielada wojownikiem żeby zabić ognistego jaszczura w walce wręcz(bez luku i magi), bo jego ataki kończą się za zwyczaj szybką śmiercią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom