Skąd Wziął Się Twój Nick?

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Skąd wziął się twój nick? Może to jakaś ciekawa historia?


Mój wziął się od tego, że pisałem kiedyś długie opowiadanie w którym mowa była o mitycznym mieczu. Musiałem wymyślić jakieś fajne słowo, żeby go ochrzcić. Wymyśliłem... Esmallion :D no i tak mi się spodobało to słowo, że wszędzie mam teraz taki nick :)
 

Laskov

New Member
Dołączył
27.4.2011
Posty
63
Mój nick chyba się wziął od nazwiska tak naprawdę przyzwyczaiłem się do niego przez kilka lat wołania tak na mnie.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Mój się wziął z tego że nie potrafiłem być kreatywny i nie wymyśliłem niczego dobrego więc wziąłem nick z gry :)
 

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
Jakby tu zacząć. Mój brat kiedyś wymyślił sobie nick "Souless". Nick mi się bardzo spodobał, ale nie chciałem go zapiać z mojego brata. Tak więc próbowałem wymyślić coś na podobieństwo jego nicku i tak powstał "Souler".
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Mój nick wziął się z sesji papierowych RPG w szkole.
Wszyscy mieli imiona typu Eberhard, Dunderhand itp, a ja chciałem mieć jakiś prosty.Zatem poczytałem sobie WSZYSTKIE podręczniki do D&D i znalazłem krótki
I tak zostało.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Mój pseudonim... hmmm, kiedyś tworzyłem modyfikację do G2NK, w której była ta postać bardzo mnie przypominająca. Stąd mój nick.
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Mój nick to w zasadzie trzy w jednym Imię, rok urodzenia i skrót od miasta w którym mieszkam Bielsko - Biała
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Grając w Gothic'a zawsze szkielety sprawiały mi trudności. Pomyślałem "oryginalny nick", ale ostatecznie wymyśliłem Szkeleton. A to, że taki nick już istniał na tym forum, a nie chciało mi się wymyślać innego to dodałem 3 co oznacza, iż to mój trzeci główny nick na forach (używam również szachmat lub Kruk).
Co z tego, że się nie podoba trójeczka w moim nicku. Ważne, że mi się podoba. I tak już zostało.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Nie chciałem już mieć nicku pochodzącego od imienia (bo kiedyś taki miałem) i na poczekaniu, w ułamku sekundy wymyśliłem obecny. Mam go już jakieś 5 lat (może ociupinkę więcej) i nie zamierzam zmieniać.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Mój nick pochodzi z trzytomowej powieści fantasy Achaja Andrzeja Ziemiańskiego. Rzeczony Biafra był tam niezłym skurczybykiem (w sumie czarny charakter), ale to bardzo ciekawa i wielowymiarowa postać.
Tak naprawdę to mój drugi w kolejności nick. Mam też inny, którym posługuję się wszędzie indziej. To forum stanowi jeden z niewielu wyjątków.
 

DamJan

New Member
Dołączył
2.8.2011
Posty
22
Mój nick to połączenie dwóch imion. Dam - to moje rzeczywiste imię, a Jan - tego imienia używam zazwyczaj w grach.
 

ILikeSpam

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
8
Hmm...
Kiedyś gdy zaczynałem grę w metina to mój wujek miał nick "ILikeBufff". Spodobało mi się ILike a ja dodałem Spam :-D
 

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Na pierwszą myśl przyszedł mi Nickolas ale pomyślałem sobie, że jest on za słaby i za mało oryginalny. Myślałem i myślałem aż w końcu wymyśliłem. Zamiast "s" postanowiłem wstawić "i ". I tak wyszło Nickolai . Ten nick spodobał mi się i postanowiłem zacząć go używać.
 
Do góry Bottom