[silkroad Online]

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
... Zakładam ten temat , z tej racji , że jedyny topic o Silku został Zamknięty . Chcę poznać Wasze zdanie na temat tej wspaniałej gry . A teraz może troszeczkę o grze .:

SilkRoad jest grą MMORPG (Massive Multiplayer Online RPG) osadzoną w klimatach fantasy . Opisujące starożytne Chiny , Islam i europejskie cywilizacje powiązane z Jedwabnym Szlakiem - niegdyś głównym kulturalnym i ekonomicznym szlakiem handlowym łączącym starożytną Azję i Europę , który zapamiętany został jako przeszłość wspaniałej chwały .

Silkroad ma na celu ukazanie nieustannie aktywnego świata , który znacznie różni się od tego , jaki przedstawiają istniejące dotychczas gry online . Jedwabny Szlak jest głównym kulturalnym i ekonomicznych szlakiem handlowym , przez który przemieszczają się głównie kupcy i złodzieje, napadający i okradający podróżnych . Można również spotkać na nim łowców , którzy specjalizują się w wyłapywaniu licznych złodziei . Wrogość i tajne konflikty pomiędzy różnymi grupami , którymi kierują przede wszystkim własne korzyści sprawiają , że Jedwabny Szlak na nowo ożywa .

--------------------------------------------------

W tym temacie piszcie o Silku (opisujcie również swoje postacie) .
 

Era_Gon

New Member
Dołączył
26.3.2006
Posty
1
Witam!
Minęło około 4 miesięcy gdy Em.50 otworzył ten temat. Wiem że powrócenie do dawno nie używanego tematu może się skończyć dla mnie ostrzeżeniem, ale wole zaryzykować ponieważ w te 4 miesiące wiele się zmieniło.
Więc na początku chciałem przedstawić 2 najważniejsze linki związane z silkroadem.

Polska strona o tej grze :
http://www.silkroad-online.pl/
Uwaga: Nie skupiajcie się na skillach broni ponieważ zadawane obrażenia zależą również od lv bohatera! dlatego tamte skille tracą swoją wartość !

A teraz główna strona Silkroadu:

http://www.silkroadonline.net/

Najpierw trzeba zrobić sobie konto na tej stronie(ID : NICK, PW Hasło ) , potem zalogować się i na końcu ściągnąć gre, a żeby ją ściagnąć trzeba wejść na tej stronie w : Data Bank > Download > i kliknąć w Silkroad online CLient program .
GRa zacznie się ściągać potrwa to jakieś 4 godziny ale naprawdę warto !
NA polskiej stronie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy (Sccreny są ładnie przedstawione jednak w grze grafika jest dużo ładniejsza niż zdjęcie na sccrenie.
Kiedy już ściągniecie gre i zaisntalujecie Wejdźcie do gry następnie wpiszcie ID oraz PW (ID : NICK, PW Hasło ) potem wybrać serwer ja gram na Oasiz. Następnie nacisnąć Connect ( jeżeli wszystko jest prawidłowo w pisane i serwer nie będzie zapchany (Jeżeli będzie zapchany to próbować dalej wchodzić, czasamo może to potrwać !, ale jak wejdzie to pojawia się okonka na dole po prawej stronie ukaże nam się ikonka Create klikacie tam robicie ludzika ) Potem przed statkiem ukaże wam się ludzik klikacie na niego a potem w start i cieszycie się grą !!
JEszcze jeden przydatny link : http://img79.imageshack.us/my.php?image=hunting0011sl.jpg
macie tu mapke z potworami pod nimi są lv na których na się chodzi ! ale uważać czasami mogą być za mocne nawet jeżeli lv jest pokazany taki sam jaki nasz bohater ma
Jeżeli były by jakieś pytania to pisać na gg :5773639
Więcej dowiedzcie się na polskiej stronie życze miłej gry !!
smile.gif
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Witam wszyskitkich
smile.gif
Według mnie Silkroad jest o wiele lepszy niż chociaż by Kal online
smile.gif
I nie mówie tego na sucho gdyż wygrałem w kala około 1000h
smile.gif
Według mnie silkroad jest o wiele wciągający występuje wiele klas do wyboru oraz ogrom skilli. 0 jakiech kolwiek haków
wink.gif
Gram z jakies 2 miesiące i bardzo każdemu polecam.
Osobiscie gram na serwer Troy lev 33 i rośnie
smile.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No trochę mi się nudzi, więc zanim zacznę grać w WoW'a chcę spróbować swoich sił w tej grze. W KalOnline też sporo grałem swojego czasu, a skoro KING twierdzi, że to jest lepsze, to nie zaszkodzi spróbować. Właśnie ściąga mi się client, więc mam taką prośbę. Może mi ktoś dać jakieś rady dla początkujących? Byle co, cokolwiek miałoby mi oszczędzić bezsensownego dochodzenia się godzinami, a potem ma się okazać, że rozwiązanie jest banalnie łatwe xD. Chyba rozumiecie o co mi chodzi?
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Co do WoW to jeśli nie masz konta w banku z Euro to nie polecam grac
tongue.gif
Chyba że na priv troche się grąło i musze przyznac że jesli trafisz na ciekawy serwer nie wiem czy jeszcze jest ale bardzo dobry Polski serwer do WoW o nazwie abc...A jeśli chciałbyś zacząc przygode z Silkiem to pisz na gg
smile.gif
chetnie pomoge i wespre ( czyt jakaś kasa itemki itp
wink.gif
) A i radze się nie zrażać jeśli przy próbie logowania wyskoczy Disconected form the server to normalka:)
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Chyba sobie odpoczne troche od WoW i ściągne Silka ;d A nóż mi się spodoba. W kalu denerwowała mnie tylko ilosc ludzi ;]

[Kolejna gierka w klimatach Dalekiego Wschodu. Ci Chińczycy nie mają co robić
biggrin.gif
]
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
sadze ze ta gra moze byc dobra ale predko w nia nie zagram i sadze ze nibedzie miala az tak duzo zwoleninkow z powodu bardzo duzych wymagan sprzetowych

EDIT:
źle spojzalem w wymaganiach sprzetowych moj blad
tongue.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Dobra, już gram. Co do samej gierki to jest jak najbardziej spoko. Grafika ładna, muzyczka też. Podobają mi się bardzo te cyferki, które pokazują ile zadałem/otrzymałem obrażeń
biggrin.gif
. Gram na serverze Troy (tak mi się jakoś kliknęło xD), mam lvl 7 a mój wojownik zowie się Matheew xD.... n/C.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Jak widze gra zdobywa nowych zwoleników
wink.gif
.A od 4 kwieta gra ma zostac jeszcze ulepszona ! Mianowicie zostaje wprowadzone coś Ala Dugeon w którym będą bardzo potężne moby oraz co za tym idzie bronie i dropy
smile.gif


BTW:Jeśli ktoś potrzebuje pomocy lub czegoś nie wiem służe pomoca na serwie Troy lub na gg
smile.gif
Pzdr 4 all
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Nie ma raczej sensu robić nowego tematu, więc odkopuję.

Najprawdopodobniej 16 lipca 2007 roku zostanie uaktywniony duże "upgrejd" do Silkroad Online - mianowicie otrzymamy kilka nowych terenów, nową rasę i parę innych udogodnień.
Big Uptade Europa, jak nazwa wskazuje, pozwoli nam na kontakt z tymże kontynentem (i nie tylko). Dostaniemy także nową rasę europejczyków ze specjalnymi dla nich klasami. Wprowadzone mają zostać także Akademie (jak się orientuję, także dla Chińczyków :D) oraz parę pomniejszych lub większych bonusów.

http://www.silkroadonline.com.pl/news.php

Ciekawych zapraszam na tę stronę.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
No Silkroadto bardzo fajna gierka... :) Klimat ma, grafika wymiata :) Ale troche glupio z expem, powinien byc choc jeden serv, gdze bylyby duze raty... Bo ja np. chcialabym sobie zagrac na takm serverze i zbaczyc jk to jest miec najwiekszy lvl, a na takich serverach troche dlugo to trwa :p Ale tak to gra wjechana w kosmos.

Mialam 19 lvl, juz bylma napalona, ze zaniedluga profesje se zrobie, ale jakis bęcwał okradl mnie okradl jak otworzylam swoja sprzedaz....gosciu przyszedl, kupil kilka rzeczy, az tu patrze nie ma m ojeo wkwipunku.. :( Wszystkie nalpsze mieczyki, a co najwazniejsze luki!!
Potem juz mi sie nie chcialo od nowa grac, poza tym formatowalam dysk, a Sillka juz nie zainstalowalam :p
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
O silku co tu gadać fajna gierka grafika wyjeachana jak na MMORPG ale tym lepiej...qesty też są w świetnym porzadku...
Ma wszystko co powinna mieć dobra gra MMORPG ale jak kazda ma wady jej najwieksza wada jest przepełniona ilośc ludzi co powoduje że ciezko sie wbic do gry ale dla upartych to jest nic ;)
Ogólem podsumuwując nic do tej gry nie mam a nawet powiem że jest B.Fajna ;D
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Drobna poprawka - tym razem, prawdopodobnie uptejd będzie dostępny 18 lipca, nie 16 ;) A jezeli nie dostępny, to zamiast tego oficjalnie wprowadzony :D
 
Do góry Bottom