Silden "błąd?" /

Status
Zamknięty.

Vaderous

New Member
Dołączył
29.3.2010
Posty
21
Witam mam problem w mieście Silden z jedną banalną aczkolwiek niewykonaną misją.
Quest "Dostarcz drewno z obozu Givessa ,do młyna" --> niby nic wielkiego ale brakuje mi jednego paku drewna ,przy czym ten pak znajduje się obok chaty szamana imieniem "Grompel".Tego paku nie da się podnieść ,to jakiś błąd gry czy muszę przeczesać miasto po raz dziesiąty ?... (tylko obok chaty jest ten pak drewna)
Następnie nie wiem gdzie się można w grze nauczyć umiejętności "Walka dwoma ostrzami" .Żaden nauczyciel w G3 mi tego nie oferuje ,czemu? (pozostałe zdolności to kusze i topory ale "Walka dwoma ostrzam" nigdzie niema :(
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Po pierwsze te paki drzewa znajdują się dookoła tego obozu, w domu niewolników i w domu orka pilnującego niewolników. Poszukaj dokładnie. Jeśli nadal nie potrafisz znaleźć wpisz kod na ten pak drewna.

Walkę dwiema mieczami uczy Silvio w Bakareshu, w Varancie. Gdzie szukales tych nauczycieli?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Walkę dwiema mieczami uczy Silvio w Bakareshu, w Varancie. Gdzie szukales tych nauczycieli?

Musisz mieć reputację w Bakareshu 75% żeby cię uczył

W isthar uczą walki dwoma mieczami. Musisz mieć 75% rep u Assasynów ogólnie inaczej zapomnij.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Musisz mieć reputację w Bakareshu 75% żeby cię uczył

A nie wystarczy przegonić koczowników z Oazy? Mnie uczył gdy miałem coś 30% reputacji w Bakareshu.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
A nie wystarczy przegonić koczowników z Oazy? Mnie uczył gdy miałem coś 30% reputacji w Bakareshu.

Może masz rację. Co do Isthar to sprawa pewna. Bakaresh...może szkele ma racje.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
W Ishtar dodatkowo uczysz się mistrzowskiego władania dwoma broniami lecz potrzebujesz 75% reputacji u asasynów i 75% reputacji w Ishtar.
Wiem bo niedawno grałem na tym etapie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom