Siemka

Status
Zamknięty.

tomosiara

New Member
Dołączył
19.11.2008
Posty
2
Siema jestem Tomos1324563451.Interesuje się PlayStation 3 ;p i serią Gothic przeszedłem wszystkie części oprócz Zmierzch Bogów bo jest do bani!!
I to wszystko o mnie. :lol:
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Nick dłuuuuuugi trochę xD. No, ale witamy, pisz posty na poziomie, czytaj regulamin, wstępuj do najemników, jedz marchewkę i takie tam :p
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Witamy.
Zdziwiłbym się jakbyś z takim nickiem długo tu posiedział ;)
Tak czy inaczej nie łam regulaminu a będzie dobrze.
 
E

Electric_Dragon

Guest
łohohoh, nie wiem co ten ciąg cyferek przy nicku oznacza. No ale ok. Zgaduję, że przyszedłeś tutaj rozwiązać kilka swoich problemów, a jakością nicka się nie przejmujesz.

Przeczytaj 'Regulamin i żyj z nim w zgodzie, to moderatorzy przestaną Cię obserwować...no chyba, że zależy Ci na ich uwadze :)

Skoro przeszedłeś wszystkie części, dla zasady też należałoby ZB przejść (swoją drogą sam się przymierzam)
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
siemasz, tom

re re re re re reGULamin! ;p

a i gratulejszyn, za mistyczny w chöj nick
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Witamy cie Tomos132456345, nie wiem jaki jestes ale mysle ze twój nick wyjasnia wiele xD

Pozdro. ;p
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
witam witam fajny nick XD(coś mi się wydaje że te cyferki to kod do sejfu) czytaj regulamin gadaj z sensem i takie tam wstąp do zakonu św. miecza...
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Do ZŚM?Wyrzucili mnie bo dostałem bana.Oni tam potrzebują ludzi przestrzegających regulaminu, czy znawców serii?
A tak odnośnie tematu.Witam cię Tom milion pięćset sto dziewięćset.Mam nadzieję, że pozwolisz na mówienie o tobie "Tom".Nie zapamiętam tego ciągu.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Witamy Cię Tomosie. Mamy nadzieję, że zostaniesz tu długo i wczujesz się w ten G.Upowy światek.
Nie myślałeś o wstawieniu sobie do nicku: π = 3,14159 26535 89793 23846 26433 83279 50288 41971 69399 37510...?

CYTAT
Do ZŚM?Wyrzucili mnie bo dostałem bana.Oni tam potrzebują ludzi przestrzegających regulaminu, czy znawców serii?

Znawców serii, którzy mają trochę oleju w głowie. Jakoś wątpię, żeby ktoś mądry dostał bana mimo ciągłych ostrzeżeń. Poza tym jak w każdym ugrupowaniu, my też mamy jakieś prawo.

8. Każdy członek ZŚM musi go godnie reprezentować – dobra opinia w królestwie Gothic Up; jak najmniejsza ilość ukarań przez władze.
10. Zakonnik ma także obowiązek przestrzegania praw królestwa Gothic Up, w którym znajduje się ZŚM.

Jak nie zajrzałeś do regulaminu, to nie dziw, że wyleciałeś.

CYTAT
Mam nadzieję, że pozwolisz na mówienie o tobie "Tom".Nie zapamiętam tego ciągu.

Ctrl + C, Ctrl + V?
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
obrazek5.png

Nie no, fajny nick ;P Jednakże wątpię żebyś zagrzał u nas miejsce więcen niż 2 tygodnie...
I masz powód do dumy- Nauczyciel odpowiedział w tym temacie...
I co tu jeszcze dodać? Witamy w piekle... ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom