[serial] 4400

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Witam. Ot z nudów o godzinie 20.00 poszłem oglądnać sobie tv no i na TVP 1 pisze paseczek: " Polubiałeś zagubionych ? To polubisz odnalezionych" . Zaciekawiony doczekałem do 20.20 i... nie mogłem oderwać się od telewizora ,nawet w przerwie między pierwszym a drugim odcinkiem nie odchodziem bo bałem się że coś mnie ominie . Fabuła jak dla mne 10/10 ludzie porywani przez całe stulecie zostają "wysadzeni" przez jakąś dziwną kule i... nic nie pamiętają (jak można się domyśleć ludzi jest 4400). Co dziwniejsze, niektórzy z nich mają moce paranormalne (dziewczynka jest jasnowidzem, a pewien gość siłą woli rozwalił na 1000 kawałków czaszke dawnego przyjaciela...). Jak dla mnie film pierwsza klasa, a co wy o nim myślicie ?
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Sam miałem zakładać o tym temat :p Co do serialu jak dla mnie jest świetny. Wszystko zaczyna się pięknie i mam nadzieję że tak będzie jak najdłużej. Co do porównania z Lost - pierwszy sezon serialu o rozbitkach też był genialny, ale twórcy nie sprostali własnemu pomysłowi i chyba nie wiedzą jak odpowiedzieć na najbardziej poruszające widzów pytania. Tak więc podejmę się porównywania seriali, kiedy obydwa się zakończą. Wracając do 4400, w serialu tym drzemie duży potencjał, i mam nadzieję że twórcy go nie zmarnują. Początek można uznać za jak najbardziej udany, a dalej zobaczymy :)
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Ej Cahir podkradłeś mi temat ^^ wczoraj oglądając ten film, myślałem nad tym żeby założyć takowy.Ten film poprostu już mną
zawładnął :D , tak jak LOST. Niemoge doczekać się następnych odcinków, tak jak mój tata ^^ razem mamy manie na punkcie takich filmów :D ciekawi mnie to czy wszyscy (czyli 4400 osóB) będą mieli te nadprzyrodzone moce, czy tylko wybrane niektóre osoby.

btw. Jest nawet wątek miłosny ^^
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Przyjemne, nie powiem. Zresztą ja tam lubię prawie każdą mielonkę z mózgu a la sf =p Na pewno nie dorównuje star treckowi i nie będzie to hit serialowy wspominany przez lata a miłość jednego sezonu. Jak i Losty. Fabuła może nie szczególnie oryginalna, ale przykuwająca do telewizora. Po prostu można wyłączyć myślenie i oglądać.
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Serial zapowiada się naprawdę fenomenalnie. Bardzo miło się go ogląda. Zobaczymy co będzie później, bo znałem wiele serialów, które zaczynały się świetnie a kończyły głupio. Podobają mi się moc, które prezentują główni bohaterowie. Naprawdę cool.
W temacie napisałeś, że Lost i PP mogą się schować, nie wiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś taki wniosek, chyba że obejrzałeś 4400 więcej odcinków.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Faktycznie ten serial ma to coś, co zasysa jak odkurzacz. Tajemnica, niepewność, akcja wszystkiego po trochu. No i fabuła też dość oryginalna. Dla mnie najważniejsze, że nie znam żadnego z aktorów tam grających. Nie lubię znanych twarzy w serialach itp.

Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. :p

Ps: Ta mała dziewczynka jest najlepsza. :p

Pozdrawiam.
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
No to moja wypowiedź chyba jako jedyna nie będzie pozytywna :) W sumie powtarza się sytuacja jaką miałem z LOSTami. Obejrzałem jeden odcinek i znow nic mnie nie zaciekawiło... Nie wkręciłęm się w fabułę, ogólnie wiało mi nudą :p Ale czytając Wasze opinie dochodzę do wniosku, że i tak sięgnę po ten serial. Prędzej czy póżniej się z nim przeproszę i może wtedy ujrzę w nim to co Was tak jara :D
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Następne dwa odcinki mnie negatywnie zaskoczyły. Myślałem, że fabuła się jakoś rozwinie i będzie wiadome o co tak naprawdę chodzi w tym serialu. Zamierzam dalej go oglądać, ponieważ ma on coś w sobie, tego czego nie miał LOST. Zobaczymy co będzie dalej bądźmy dobrej myśli. Tak mało ludzi ogląda 4400?
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Racja, przy dwóch kolejny się już nudziłem lekko... Sam nie wiem czemu, w końcu niby w jednej konwencji. Ale "dział hipotez" mnie rozwala xD Cóż za debilna nazwa.
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Po obejrzeniu tych 4 odcinków dochodze do wniosku że to ,,coś" niedrownuje do pięt lost.Fabuła mnie wogóle nie wkręciła,a na tych 2 ostatnich odcinkach mało nie usnołem.Hmm może sie rozwinie później,niewiem narazie zamierzam oglącać,ale myśle,ze to nie będzie jakiś hit.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Musze przyznać że 4400 t bardzo fajny serial lecz nie moim skormnym zdaniem nie dorównuje lost. Fabuła w lost jest bardziej lepszejsza :p od tej z 4400, lost ma poprostu to "coś" i ten swoisty klimat.
 

TACZKA

Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
50
Naprawdę bardzo mi się spodobał ten serial, fabuła mnie pochłoneła do reszty... czekam tylko na nastepne odcinki ktore bede mogl ogladaz z moim mlodszym bratem (tez jest fajem serialu) oprocz tego ogladam kryminalnych, w11, i oficerów :)
 

Kirgo32

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
11
Ja też serialik oglądam no i jest suuupeeerrr!Fabuła głównie jest super,ale na mój gust to zagubionych nic nie przebije!!!!!
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Ostatnie 2 odcinki przynudzały, w dzisiejszych dwóch znowu zaczeło się coś dziać. Moje spostrzeżenia:

-Lepiej nie zadzierac z dzieciekiem lily, Schonem i wogóle z odnalezionymi :p
- Maja będzie kluczową postacia ;)
- nasza para jest niczym z archiwum X ( :( )
- i niestety już nie mają te odcinki takiego brania jak pierwsze 2 ...


To by było na tyle
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Dla mnie to bardzo fajny serial, już dużo odcinków wyszło prawie wszystkie z nich oglądałem (tylko kilku nie bo akurat czasu nie miałem i tak jakoś wyszło) ciekawe momenty i wiele zaskakujących momentów. Można oglądać, myślę że wyjdą kolejne odcinki. :D ;) :)

Pozdrawiam ;)
 
Do góry Bottom