Serce

  • Thread starter quixfill
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
Q

quixfill

Guest
rozmawiam z bagiennym smokiem i on mi mówi że nie dostanę jego serca .smok ginie a ja nie mogę tego serca z niego wyciągnąć
posiadam nauke wyciągania serc demonów romawiałem z pyrokarem
biggrin.gif
więc dlaczego nie mogę tego zrobić Pomocykrackdent@wp.pl
 

UbEr

Member
Dołączył
1.2.2006
Posty
32
Ponieważ najpierw musisz porozmawiać z Garondem, a następnie z Orikiem. To co mówi smok lepjej wogóle się nieprzejmować ponieważ nigdy nie mają nic ciekawego i zgodnego z prawdą do przekazania xD
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
"Wysysania" smoczej krwi i w ogóle oprawiania tych gadów nauczy cię myśliwy Gestath, który siedzi z Gornem pod kamienną fortecą. Zdaje mi się, że tylko on może nauczyć tych umiejętności, ale mogę się mylić. Uczy on chyba trzech umiejętności związanych ze smokami:
- wyciąganie serca,
- spuszczanie krwi,
- oprawianie smoczych łusek
Pozdro!
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Nie trzeba uczyć się wyciągania serca. Podczas nauki ładowania Oka Innosa dostajemy również umiejętność wyrywania serc smoków. Pytanie do quixfill-a: czy na pewno porozmawiałeś o używaniu Oka z Pyrokarem?
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Ale macie problemy. Nauki serca uczysz się od Pyrokara. A z Pyrokarem nieda sie nie porozmawiać. Jak dostajesz oko to on ci mówi chyba że byłeś na tyle pusty i użyłeś kodów. Potem w zamku pogadaj z Garondem i Orikiem.

Powtórzyłeś dokładnie to samo co ja napisałem powyżej. Co więcej publicznie kogoś obrażasz. Tak, kończysz z warnem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom