Screeny

Status
Zamknięty.

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Tamte pierwsze screeny maja pokazywac sytem strzelania oraz ekwipunku jaki bedzie w G3 ale za to te drugie są już z prawdziwego G3
laugh.gif
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Moim zdaniem te drugie screny bardziej przypominają mi G3. Te pierwsze to nic innego jak tylko nakładka na G2 wykonana przez Pirania Bytes, do testowania nowych rozwiązań.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Screeny fajne, nic do nich nie mam (a co ja mógłbym mieć do screenów z Gothica III ??
tongue.gif
), najbardziej mi się odoba z tymi nosorożcośtami które tak biegną, zajefajnie, by się na nie polowało, albo jak mogły by cię stratować
biggrin.gif
.
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
SUPER TA GRAFIKA NORMALNIE W DECHE JEŚLI TAKA BĘDZIE W TRÓJCE TO JA JUŻ NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ TE PIERWSZE SŁABE ALE TEDRUGIE SĄ BOMBASTYCZNE
blink.gif
blink.gif
blink.gif
blink.gif
blink.gif
blink.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Te pierwsze fotki to jakiś czas temu były nawet na tym forum i tutaj także nikt nie dał się zwieść. A jak czhodzi o te prawdziwe to naprawde wyglądają reailistycznie. A to jeszcze nawet nie beta
laugh.gif
.
 

siemin

Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
77
te sceny sa superowe , myslicie ze mozna bedzie walczyc z dinozaurami (czy co to bylo)?????????????~
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Jak dla mnie to z dinozaurami walczyliśmy już w G1 i w G2 nazwały się zębacze i według mnie ten dinozaur to jest właśnie zębacz.
 

..::Filip3k::..

New Member
Dołączył
6.3.2005
Posty
29
Przyznam że grafa jest zajefajna i dosc realistyczna ale skora taka jest to pomyślcie jakie G3 mialby wymagania sprzetowe ( na moim qompie raczej by nie poszedł).
 

siemin

Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
77
i nie pojdzie wielu znas* poniewaz wymagania sa baaaaaaaaaaardzo wysokie.


*jesli nie wymienimy sprzetu
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Jezu co za syf. Raz to jest jedna wielka mistyfikacja. Grafika jest Beznadziejna ( w NK na antyasaslingu wyciągałem lepszą ) a te zbroje żywcem paintem wyciągnięte z googli. Jeżeli wy uważacie to za extra grafe to zobaczcie lepiej PRAWDZIWY trailer z GIII jest już chyba na Gothic.g4ce.pl a nie podniecajcie się tym połączeniem painta i Gothica II.


A teraz coś o tych prawdziwych. Prezentują się ciekawie ale mam nadzieje że gra będzie wyglądała lepiej ( nie po to zbieram na dodatkowe 1024 RAM żeby zobaczyć syf ). Pozatym szkoda że gość podał adres do wstrętnego GS Na naszym Gothic Upie też są!
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Pozatym szkoda że gość podał adres do wstrętnego GS Na naszym Gothic Upie też są!

Może i są ale niestety tylko trzy a na GS jest ich znacznie więcej. Dlatego podałem adres do screenów jakie znajdują sie na Gothic site. Sam zdecydowanie wole Gothic upa!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom