Save

Status
Zamknięty.

Vatorex

New Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
5
Poproszę was

Miałem save z Nk i wszystko było dobrze , lecz w końcu miałem takeigo wirusa że musiałem mieć dysk formatowany po czym skasowały mi się wszystkie save. Proszę kogoś z was aby mógł mi wysłać obojętnie jakie save (tylko nie z SAMEGO początku ). Jak by ktoś chciał pomóc to niech wyśle mi na Vatorex@tlen.pl

Z góry dziękuje za pomoc.
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Moim skromnym zdaniem gra na czyimś save nie przynosi satysfakcji tak samo jak na kodach jednak gdybym mial to z chęcią bym przesłał ale mam tylko po pokonaniu smoka ożywieńca to i tak chyba Cię nie urządza pozdro
cool.gif
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE Moim skromnym zdaniem gra na czyimś save nie przynosi satysfakcji tak samo jak na kodach jednak gdybym mial to z chęcią bym przesłał ale mam tylko po pokonaniu smoka ożywieńca to i tak chyba Cię nie urządza pozdro cool.gif

Spam.
dry.gif



QUOTE Poproszę was

Miałem save z Nk i wszystko było dobrze , lecz w końcu miałem takeigo wirusa że musiałem mieć dysk formatowany po czym skasowały mi się wszystkie save. Proszę kogoś z was aby mógł mi wysłać obojętnie jakie save (tylko nie z SAMEGO początku ). Jak by ktoś chciał pomóc to niech wyśle mi na Vatorex@tlen.pl

Z góry dziękuje za pomoc.

Skoro są święta Bożego NArodzenia, to ja wyśle ci save, jestem Magiem, poziom ok 25, rozdział IV ide zabić drugiego smoka. Też uważam że najlepiej przejsc gre samemu ale pomoge ci
wink.gif

Pozdro.
 

sebi

Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
116
Ja mam niestety tylko save z 5 rozdzialu - Gra magiem i palladynem , chcesz??
biggrin.gif
:p:p


...
No dobra kolega wyzej przesle ci save z 4 rozdzialu
tongue.gif
:p:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom