Save

Status
Zamknięty.

Banshee2104

New Member
Dołączył
11.7.2008
Posty
3
witam
mam następujący problem (dość irytujący):
po jakimś czasie gry robię save (ponieważ wystąpiło to kilkakrotnie, robiłem kilka save na wszelki wypadek) wszystko jest ok, zapisuje się, wychodzę z gry i gdy odpalam ponownie, czas gry na save to 0 h 0 min i oczywiście nie mogę go wczytać.+po wlączeniu gry objaw jest taki, że rozdziałka wraca do standardowego 800x640 i scroll myszki ( a czasem myszka w ogóle) nie działa. Robiłem po kilka save na wszelki wypadek, kopie zrzucałem gdzie indziej. Nic z tego. ostatnim razem jeden save się zachował z czasem gry takim jaki był itd.ale słabo się gra bez myszki. Po skopiowaniu tego save przeinstalowałem gothica (za każdy razem jak odpalałem powracał do 800x640) i skoiowałem tego save do odpowiedniego folderu. I też nagle pokazał, że czas gry to 0 h 0 min i nie udało się go odpalić.
gram sobie od początku w 1 część, każdą skończyłem po kilka razy, ale chciałem tak dla odświeżenia pamięci itd. pojechać od pierwszej do trzeciej części, ale to strasznie mnie irytuje, bo ileż razy można zaczynać od nowa? :angry:
czy ktoś z Was może wie czemu tak się dzieje?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Myślę, że masz uszkodzoną płytę, co może powodować błędy w instalacji czego następstwem są te twoje problemy.
Być może instalacja patchy pomoże, jeśli jeszcze tego nie próbowałeś.
 

Banshee2104

New Member
Dołączył
11.7.2008
Posty
3
Ok, faktycznie płyta uszkodzona, heh tak to jest czasami jak się komuś pożycza...
Dzięki za odpowiedź!
Pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom