Save

Status
Zamknięty.

Uczita

New Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
21
Witam mam maly problem poniewaz ostatnio przy zapisywanu gry komp mi sie zawiesil !!!! teraz jednak nie ma poprzedniego save ani ten co sie zapisal nie chce sie odpalic !!! mam pytanie czy jakos mozna uratowac go poniewaz nie chce mi sie przechodzic gre ponownie (zaczynam z 3 raz zawsze musialem dostac jakiegos buga :/) prosze o odpowiedz
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jeśli dobrze kojarzę to już nic z tego. Nie naprawisz tego. Jak się mylę to mnie poprawcie.

Na przyszłość polecam robić zapasowe sejvy. Wchodzisz do folderu z grą, kopiujesz folder z sejvami i wklejasz gdziekolwiek. Ja tak robiłem zawsze jak kończyłem grę. Raz uratowało mi to grę. ;)

Pozdrawiam.
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
hehe ty tylko 3 razy znowu zaczynasz przed debugi????
ja juz z 6 razy to zrobilem bo albo Pavel z Silden mi znikal(patrzylem na niege juz chcialem naczucyc sie akrobatyki a on znikal i koniec rozmowy)/Shakyor kolo Lago nie bylo/nie było tp do Ben Erai tam gdzie powinien byc(wogóle jednak nie bylo)/zniknol mi helm pierwszego paladyna 2 razy ale po 2 juz dalej gralem bo to nie główne zadanie itd. itp. ja na twoimmiejscu bym zaczynal gre od poczatku alenie wiem...
apropo czemu juz mam 75% ostrzezenia???(nie do was tylko do Tego[nie chce znowu wkurzyc]który mi dal kolejne 25%)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom