Save Do Gothic 3 Zmierzch Bogów

Status
Zamknięty.

tresot

New Member
Dołączył
6.10.2010
Posty
4
Proszę o save do gothic 3 zmierzch bogów od momentu kiedy Gorn wyznacza nam misję poproś Lee o pomoc czy jakoś tak lub kiedy Anog wyznacza 2 misję Poproś Gorna o pomoc i Poproś Thorusa o zaprzestanie ataków

Ps : Najlepiej w Patch 2.12
 

Ard123

New Member
Dołączył
13.12.2009
Posty
10
żeby już nie zakładać kolejnego tematu, ja również szukam save. Mniej więcej w tym samym momencie. Czyli: po prośbie Anoga o pomoc od Thorusa a thorus chce żeby żeby pomóc Ashowi czy Oshowi (nie pamiętam) A ten chce żeby dać mikstury itp. do obozu itd. Najpóźniejszą misję którą wykonałem jest ta w której Kan chciał zaprowadzić ich niewolnika gdzieśtam i zaprowadzić rozejm a niewolnik chciał wrócić do rodziny. hmm trochę się rozpisałem ale chciałem żeby było wiadomo w którym momencie.( A mogłem nie wciskać tego Za*ranego F5 i trochę wcześniej zacząć :( )
Wersja save na taki który będzie działał na 2.12 to tyle...
 

michu222

New Member
Dołączył
25.10.2010
Posty
3
Ja podobnie jak panowie wyzej potrzebuje save tu opisalem all co spiepszylem :
To własnie tak grałem bez kodów i tak sie zlożyło ze po wykonaniu all zadan w geldern poszlem do Trelis zrobilem 2 zadania moze wiecej ruszylem do gorna po pancerzyk no i skurw**l "Eroll" nie chcial mnie wpuscic wiec zarobilem 50 k zlota dalem mu wzielem zadania od gorna i poszlem do dawnej okary a tam "Kan" solowal maga no rach ciah w leb orkom a potem kan dostał z łuku a niewiedziałem ze są jakieś zadania z tym "kanem" ubilem go i poszlem dalej potem mialem klopoty ale to nic zrobilem pare zadan w vengradzie i poprosilem lee o pomoc ale wczesniej zajebalem Erolla i 50k zabralem moje szkoda ze wojownik ktury mi pomagal zabil go ... potem gdy lee sie zgodzil pomuc teleportowale sie do GOTHY i wyszlem po lee i ide z nimi laze po gothcie i nic niechce zaliczyc zadania mooze trza bylo z erollem gadac a kod na spwan nie dziala na erolla a moze to bug niewiem sam juz moze pokrecilem troche ale nie jest tak zle chyba :p prosze save więc tak po odprowadzeniu wojsk z lee do gorna dalej chyba! dam rade ...
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
do michu222
tak trzeba było pogadać z erollem ;]
dam ci kod na niego żebyś se go spawnoł
spawn GateKeeper
save niestety nie mogę dać bo aktualnie pożyczyłem zb koledze ;[
 

michu222

New Member
Dołączył
25.10.2010
Posty
3
up dzięki
wolałbym save bo poprzednie questy tez mam zwalone morze dam rade ukończyć grę...
napisze jak przejdę
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom