Saturas w nic nie wierzy

Status
Zamknięty.

Luki-7

Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
106
Jestem magiem, wykonałem wszystkie zadania z Vatrasem, znalazłem wszystkie części ornamentu i nie moge uruchomic portalu. Magowie wody go złączyli, ale Saturas nie chce mi go oddać, mówi że najpierw chce potwierdzenie od Vatrasa. Noi mam ten list i dalej to samo. Próbowałem nawet na różne sposoby, przeczytałem ten list i też sie nie da. Tak samo Saturas mi niewierzy że jestem w kręgu wody. Co to ma być? Musze grać od nowa?
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
A założyłeś pierścień? Vatras razem z listem daje pierścień z akwamarynem. Musisz go założyć żeby Saturas ci uwieżył. Nie zakładaj czasem pierścienia od Laresa... Saturas zauważy, że nie jest twój. No i to wystarczy aby móc grać dalej.
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
Też miałem z tym problemy, dostałem list od Vatrasa dla Saturasa ale nie miałem u Saturasa kwestii typu "mam dla ciebie list" Myślałm, że to jakiś bug ale jak już złożyli ornament to rozmawiałem z saturasem i była kwestia "dlaczego niby mam Ci go dać" czy coś w tym rodzaju i w tym momencie moja postać mówi, że ma list od Vatrasa i wtedy on się zgadza i daje mi ornament (albo wysyła mnie po niego do Nefariusa, już nie pamietam). Jak Ci nie wierzy, że jesteś w wodnym kręgu to załóż pierścień kręgu, może to pomoże.
 

***LOTH@R***

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
94
zgadzam się z waszą wypowiedzią tylko że to jest pierścien wody a nie krąg wody!!!
 

kylo14

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
16
miałem identycznie jak grałem magiem ognia, tera gram najemnikiem i tak niemam, magiem ognia rozwiązałem to zakładając zbroje wodnego kręgu bo jak miałem szate magów to się urał ...
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE zgadzam się z waszą wypowiedzią tylko że to jest pierścien wody a nie krąg wody!!!

To znajdź gdzies w POLSKIEJ wersji językowej kogos, kto mówi "pierścień wody" :roll:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom