Sa:mp

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Dopiero zaczołem w to grać i jestem ciekaw czy ktoś też w to gra ;)
Teraz coś o grze:
-Ciekawy system map
-różne rodzaje modów,np.mapa w której trzeba chronić prezydenta
-różne bronie
-prawie wogóle nie ma lagów
-można tworzyć gangi(gildie)
-możliwość kupowania broni,budynków,samochodów
-możliwość organizowania wyścigów
-możliwość dawania kasy za kogoś glowe ;)
To chyba tyle najlepiej sami zagrajcie.Wystarczy wpisać w google SA:MP.Aha zapomniałem trzeba mieć zainstalowane GTA San Andreas
Pozdro B)
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
a moglbys powiedziec czy w tym SA jest tylko jeden serwer globalny ? czy sa jakies prywatne ? czy moze sa same prywatne bo mnie to ciekawi. jesli jest jeden globalny to duzo osob tam gra ? zapewne niezle tnie ?
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Jest BARDZOOOOOOO dużo serwerów(ponad 400),ponieważ można je tworzyć samemu,co do lagów to już wcześniej napisałem prawie wogóle nie ma.a co do globalnego jest chyba tylko jeden i tak na niego nikt nie wchodzi;),a jeszcze jedno gra w to bardzo dużo osób więc jest z kim pograć
 

Ulotnymc

Member
Dołączył
9.10.2006
Posty
31
Ja w to gram od czerwca mam kilka serwerów dodanych do ulubionych i najczęściej gram na serwerach strony GTAsite to jest n1 i n2 czasem tez n3 na n1 w banku mam wpłacone około 10 mln :D:D (opłaca się kupować budynki) a na n2 mam około 3 mln gram jeszcze na serwerach z zakładki official tj. Mini War coś tam (na tym serwerze jest mod dzięki któremu na wykonanie na danej mapie przydzielony jest czas od 10 do 20 minut). Gram jeszcze na partyserver ( akcja dzieje się w mieście San Fierro i chodzi tak jak zawsze o totalna rozwałkę). Multiplayer jest bardzo ciekawy i bardzo często w niego gram najczęściej zbieram kilku kumpli do hummera i jadę na rozróbę :D:D Dodam jeszcze, że gram pod nickiem THSziom.
 

jasek

New Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
27
Witam!!Opcja z GTA SA MP jest bardzzo fascynująca i ciekawa. Po pierwsze dlatego że jest mnóstwo rozrób z innymi graczami i wogóle. Miałem okazje zagrać chwile ale tylko chwileczke i podobało mi sie. Obecnie nie dysponuje SA ale będę musiał nad tym pomyśleć. A tak wogóle gra któryś z was na VC MP. Co??Bo ja gram jak cos pod nickiem Wiko. Ale VC do SA pod względem multiplayera nie umywa sie. Bo w VC nie możesz niczego kupować tylko zabijasz i strzelasz. Zabierasz sie i jazda na rozwałke skopać im tyłki :p . Ogólnie polecam wszystkim multplayery GTA bo smutno sie robi jak sie nie zagra i nie zobaczy. :D
 

marcinlenkowski

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
4
Niom SA multiplayer jest zarombiste ja gram na serwerze 212.162.21.45:7777 lub 217.115.149.222:7777 ale nie powiem żeby ten drugi był lepszy mimo ilości graczy na nim :ph34r: :) A ogólnie widziałem ostatnio na you tube coś dziwnego mianowicie gothica z trybem multiplayer dziwne nie ??

Mógłbym dać ostrzeżenie, ale nie dam tylko dlatego żebyś nie miał ostrzeżenia za każdy post - LB
 

Schreder

Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
62
A powiesz jak się łączyc? Bo w Gta nie widziałem takiej opcji :\
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Żeby grać w te gre trzeba mieć gre SA ale też klienta w google wpisz SA:MP a ci znajdzie.No a później włanczasz gre i grasz ;)
 
G

Gray_Fox

Guest
Ogółem jest nice, kiedyś w wersji beta były jedynie wyścigi ale teraz to full gangsta jest zbierasz qmpli i jedziecie na rozwałkę masakra :D
Czasem wkurza "szybki" teleport gracza czyli gracza wywalamy z auta a ten odrazu juz wraca ;d

dawidek, a gdzie można kupować domy i sejwować kasę? o_O?
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Zależy na jakim serwerze grasz bo np. jak jest serwer ze strona to na nia wchodzisz logujesz sie i w grze mozesz sejwowac kase.Co do kupowania domów to tez zalezy od serwera.
 

Moesby

New Member
Dołączył
21.7.2011
Posty
7
Witam, widzę że temat stary - ale być może ktoś pograłby w SAMP przez internet. Jest nowa wersja (0.3c) która dodaje parę smaczków.
Wrzuciłby ktoś IP serwera jakiegoś i pocinalibyśmy w gangu :) .

Jeżeli ktoś jest chętny niech się wypowie.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ja czasami gram na Fullserver.eu, należę do klanu (który właściwie ledwo zipie), ale zaglądam coraz rzadziej. A jak już zajrzę to trochę się pościgam lub potrolluję zależnie od humoru. Ale jakbyś chciał kiedyś się powozić po dzielnicach to zagadaj do mnie na PW czy coś, jakoś się zgramy.
 

Moesby

New Member
Dołączył
21.7.2011
Posty
7
No to okej. Dzisiaj już mi się nie chce grać - ale jutro w godzinach 18-21 mam czas (postaram się wtedy wejść) i możemy pyknąć. Oczywiście jeżeli ci odpowiada ten termin... :)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jasne, nie ma problemu. Jeśli masz xfire to zaproś arven313, a jak nie to i tak sobie poradzimy : )
 

TheProfesor

New Member
Dołączył
27.9.2015
Posty
9
Gierka spoko na wolne chwile, najlepsze serwery RP, truckerskie :) Polecam serdecznie.
 
Do góry Bottom