Runy

Status
Zamknięty.

nelo11

New Member
Dołączył
3.6.2011
Posty
2
Witam, mam problem ze znalezieniem runy furii. Gdy grałem pierwszy raz to pamiętam że miałem tę runę i znalazłem ją na etapie "rozdartej dziewicy" a teraz gdy gram grugi raz to za cholerę nie mogę sobie przypomnieć gdzie ona była schowana. Może wie ktoś i mi pomoże, ponadto nie zaszkodziłoby gdyby ktoś wiedział gdzie są schowane runy wzmocnione np. runa szaleństwa, runa siedmiu wichrów itp...
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Wzmocnione runy pojawią się w dalszym etapie gry. Natomiast co do runy furii. Ciężko mi powiedzieć, gdzie one się znajdują, dawno grałem. Natomiast wiem, że wpadają one niejako same w nasze łapki i nie ma problemu z ich znalezieniem, na co wskazuje nawet wyszukiwarka google - nikt nie zadał takiego pytania. Aż dziw, że jej nie znalazłeś. Robiłeś zadania poboczne?
 

nelo11

New Member
Dołączył
3.6.2011
Posty
2
Może masz rację i jestem odmienny skoro tylko ja mam taki problem ale dotyczy on właśnie tej runy bo runa biegania jest z goblina w misji diega na samym początku, runa trzęsienia ziemi i spowolnienia czasu u kupców a runa furii... (?) Tak normalnie wykonuję zadania ale ona z zadania raczej nie jest. Normalnie biegam przeszukuję teren w poszukiwaniu mobów i skrzyń...
 

Widzi Wszystko

New Member
Dołączył
6.10.2010
Posty
19
Są dwie runy furii:
1. W rozdartej Dziewicy - w skrzyni obok wołów
2. w drodze z rozdartej dziewicy do stewark - na drodze pierwsza skrzynia zamknięta
3. Mam nadzieje że pomogłem xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom