Runy U Maga

Status
Zamknięty.

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Witam. Nie wiem, czy pytanie godne wątku, ale jak patrzę na wątki 111zxc111, to chyba nie dostanę warna... Dorzeczy?

Gram teraz magiem,. właśnie przeszedłem do 2 rozdziału. Podobno w NK jest mało pustych run. Dlatego mam proste pytanie: czy doataniemy od magów lub skądkoilwiek runy "pełne" tzn. z czarami (poza teleportacyjnymi)? i czy w ogóle opłaca się marnować te runy na 2 krąg? jak na razie nauczyłem się runy przywołania szkieletu-goblina, bo podono dobr(z)y na smoki ;) . Mam już wszystko i idę do klasztoru.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Kilka rodzajów run można znaleźć w różnych lokacjach.
Magowie nam nie dają run.
Gdzieś w klasztorze może je ktoś sprzedawać - nie jestem pewny!
Jeśli masz mały inwentarz to poczekaj na silniejsze czary.
A na razie korzystaj ze zwojów.
Dobre czary zaczynają się tak mniej więcej od 4kręgu.
6 krąg the best ;)
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Hm... co masz na my?li mówi?c ma?y inwentarz? Przecie? nosi? mo?emy niesko?czenie wiele przedmiotów <_< . Kasy mog? mie? ile chc?. Id? na farm? onara, kupuj? tylle pr?tów ile si? da, a potem robi? bro? i sprzedaj? u harada. A w 1 rozdziale nikt nie handluje runami w klasztorze. Zaraz zobacz? w 2. Aha, jeszcz? jedno: da si? jako? zdoby? run? teleportscyjn? do klasztoru i khorinis? nie chc? mi si? lata? w kó?ko :p Co do tych pustych run to ile ich dok?adnie?

Pzdro

p.s. czemu serwer zmienia moje znaki specjalne na znaki zapytania?

Szybka odp suck ;] - szczur
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Runy teleportacyjne dostaniesz w swoim czasie od różnych NPC.

Wiem, że przed wejściem do górniczej doliny (tam gdzie było pełno orków) jest runa z małą ognistą kulą.

Gdzieś był temat z tą opłacalnością kupowania run, ja ci nie powiem bo magiem grałem na kodach i sobie puste runy kodami ściągałem ^^.

Runy w NK są chyba tak samo jak w grze bez dodatku, w każdym rozdziale możesz sobie runę kupić i raz chyba ktoś mi pustą dał, tylko nie wiem kto.
 

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
Tak, runy można dwie od goraxa kupić dwie od cronosa i jedną da ci fernando jak z GD wrócisz hyba że go w handel z bandytami w kopałeś więcej nie spotkałem a wogule to co ty chcesz od moich wątków
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Dzienx wam za odpowiedzi, poszukam tego tematu o opłacaności run. A 111zxc111 kiedy mogę te runy od nich nabyć?
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
yyyy 111zxc111, run raczej nie dostaniesz. Może pomyliło ci się z czarami ?? A jeżeli chodzi o runy grając magiem ognia to podczas próby ognia zdobywasz rune strzała ognia chyba, oraz pamiętam że w górniczej dolinie (niepamiętam dokładnie gdzie) leży runa światła ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom