Runa + Miecz ?

Status
Zamknięty.

BazA

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
32
Jak się łączy RUNĘ I NP. MIECZ ? Abym mógł mieczem rzucać magię. JAK >?<
 

BazA

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
32
Nom wydaje mi się ,że kiedyś ktoś coś takiego mówił. A raczej było napisane na stronce. www.gothic.g4ce.pl tylko gdy adminem był ktoś inny. Albo mi się coś pokręciło w co wątpie.

Ork Szaman np. swoją siekierką wali ogniem.
blink.gif
Co nie ?
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
QUOTE (BazA @ 27-04-2005, 11:04)

Ork Szaman np. swoją siekierką wali ogniem.
blink.gif
Co nie ?
Że co
blink.gif
.... ork szaman uderza normalnie z runy , a nie z rzadnej siekierki , zresztą możesz sprawdzić jak podchodzisz do szamana to przestaje rzucać kulą ognia i wyciąga dopiero wtedy topór , ale absolutnie niema czegoś takiego żeby można było wkładać runy do broni , no i jest niby szpon beliara który uderza z błyskawicy , ale to jest artefakt.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Ach taaaaak? To zrób screena, jak ork - szaman SIEKIERKĄ wali ogniem, to ci pogratuluję. NIE DA SIĘ wtapiać run w miecze.
 

BazA

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
32
Ale jestem pewien ,że kiedyś coś takiego było. Tylko nie żadne tam wtapianie w miecz czy coś. Tylko łączyło sie miecz z małą kulą ognia i BOOM. Się strzelało z miecza. Albo coś kręce.

Jesteście na tej stronce od samego początku ?
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
O rety... może i gdzieś coś takiego pisało, ale NIE_DA_SIĘ tak robić!!! Nie przyszło ci do głowy, że jakby dało sie, pisali by o tym na stronach, w instrukcji? I byliby tego nauczyciele? Naprawde się nie da. Nie, nie jesteśmy na tej stronie od samego początku. Przynajmniej ja, i zarówno co do mnie, jak i do innych, można sie tego domyslec patrząc na numer danego użytkownika!
wink.gif
 

BazA

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
32
No fakt to racja. Nie ma nauczycieli... To adminowie poprzedniego site o tym adresie by ściemniali ?? A może chodziło im o jakieś ModY ?
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Chyba wiem o co biega. W Gothic I jak się palneło kogoœ Urizielem to ten stawał w płomieniach. Może to właœnie to ?
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Hmmmmmmmmmmmmm.Chyba wiem o co temu gościowi chodzi.Albo właśnie Urizjel jak poweidział przedmowca albo ak w gothicu 1 orkowie szamani ci w świątyni śniącego mieli takie długie coś i z tego rzeczywiście strzelali jakby runa zaklęta w to coś.Bodajże że właśnie o to gościowi chodzi ale jak tak to niestety nie jest możliwe takie coś mieć.
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Człowieku jaką ty masz bujną wyobrażnie
tongue.gif
. Nie da się połączyć miecza z runą. Może mówił ci że miecz z rudą.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No napewno nie da się tych dwóch rzeczy połaczyć ze sobą. No ale jak ty uważasz że się da to dobry jesteś. W g1 co prawda szamani(ci tacy inni) jak rzucali czar to troche to przypominało to o co ci chodzi. Ale w G2 za chiny nie złaczysz tych dwóch rzeczy
wink.gif
No ale skoro ty widział jak strzelali z "siekierki" to pokaż mi to
laugh.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom