Rpg Games

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zapraszam wsyztskich na portal o grach rpg, mmo i nie tylko :)
Wiele nowości ze świata rpg, dużo działów a także obszerny download.
Zapraszam was do opini i rejestracji na forum.
Kazda aktywnośc z waszej strony mile widziana :)

www.rpggames.vel.pl

Pozdrawiam
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Przyznam że bardzo przyzwoicie prowadzony portal, jedyne co bym zmienił to lay na forum... mhm, może jest taki że jeszcze nie zdązyłeś go dokończyć bo masz dość dużo pracy, w końcu prowadzisz dwa całkiem spore portale... a pamiętam cię jeszcze jako moda a ty byku ty :p

Daje 9/10

Na forum, póki co rejestrował się nie będe bo nie kręcą mnie gry rpg poza gothickiem, ale wpadne czasem pooglądać postępy


Pozdro
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE
2. Masz czas, prawda? Wykorzystaj go na wygląd strony, nie zaś wyścig "kto pierwszy da w obieg stronę o X". Spokojnie, jutro też możemy tam zajrzeć, to nie jest nasz ostatni dzień...

Kacpi, wiem że ty go (czasu) nie masz, ale regulamin mówi że masz wiec bede surowy xP.

Strona - tereść merytoryczna jest dobrej jakości ale jest jej mało. Wiem że strona niadawno powstała dlatego ci troszke podciągne ocene ;]...
a galerie masz u mnie plusa, bo mi sie podoba. Dodaj jeszcze troszke obrazków.

Szata na stronie Pasuje do klimatu, ale boczne blogi memu mnie denerwują. Kolorystyka ich i te czworokąciki, całkiem zły kolor i nie pasują do szaty.
Logo natomiast moze jest i ładne ale nie dla tej strony. Bardziej bym tam wizdiał jakieś dzieło z photoshopa :p z napisem RPG GAMES a nie Wordl of Warcraft...

Lay na forum ni zabardzo przypadł mi do gustu a jeszcze te błedy liczne xP
QUOTE
Last Post Jan 29 2007, 11:33 PM
{ipb.lang['in']}: Recenzja
{ipb.lang['by']}: Reynevan

Troszke denerwują...

QUOTE
Nasi użytkownicy napisali 266 postów
Mamy 34 zarejestrowanych użytkowników

Forum już ma troche userów, ale wdziałąch mało postów. Wiem że to dopiero początki ale kacpi wiem żę ty umisz sprowadzić userów na foro xP. Popatrzmy na takie Gup nie? :)

Ocena? (naciągane xP) 7/10 bo wierze że się rozwiniecie a wkońcu teraz to tylko początki :p.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Lay na forum - nie ma go, gdyż zmieniłem skrypt na IPB 2.2.0 i sa błędy przy wgrywaiu laya - jak widac błąd
Dlatego też działa tylko po standardową szatą... niestety nawet włodaże ipb nie potrafią mi pomóc......
Ale to inna bajka.
Zapraszam do odwiedzin i rejestracji.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zapraszam ponownie na portal RPGGAmes.
Strona główna zmieniała laya, forum także niedługo zmieni swój wygląd. na forum jest już 70 userów, lecz nadal brakuje nam aktywnych użytkowników. Zapraszam do pisania.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Ciekawa strona musze przyznać . Zarejestruje się bo lubie RPG i MMORPG . Lay również ciekawy widać że strona jest w posiadaniu człowieka który zna się za prowadzeniu for . 70 userów to jak na początek niezły kąsek(Rymy). Gwarantuje że liczba userów przyrośnie i to w szybkim tempie .

Spodziewaj się tam Kacperex mojej wizyty . ;)
 

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
Teraz chyba strona nie działa... I jest na systemie jPORTAL, bo widać po błędach... Tego raczej już nie naprawisz... Od nowa zainstalować stronę...
 

ananas

New Member
Dołączył
31.3.2007
Posty
3
themes/witcher/theme.php
tego pliku prawdopodobnie brakuje/lub jest uszkodzony ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom