rozdzialy

Status
Zamknięty.
Dołączył
2.10.2004
Posty
30
mam pytanko? ile jest rozdzialow w nocy kruka? i jak sie konczy ? z kim na koncu walczymy? ( do tych co juz przeszli ta gre) z gory dziekuje




modlcie sie a innos obdarzy was laska
biggrin.gif
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Rozdziały

Po pierwsze wątpie żeby ktoś przeszedł Gothica II NK, a po drugi powinno mieć tyle samo rozdziałów. To dodatek i chyba nie dali nowego rozdziału... nie
laugh.gif
laugh.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
no nie wiem niektórzy to przeszli
i chyba będze 6
(no w ostateczności 7 ale to mało prawdopodobne)
 

Saturas_Strefa

New Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
12
rozdziały to fabuła gothic 2 a nie nk w gothicu k mamy po prostu nowy teren na którego rozdziały z g2 działają tak jak w g2 dodająnowe potwory na mapie ale nie dodatkowych misji. No i oczywiście zwiększają nam możliwość nauki wyższych kręgów magi.

G2 nk zaczyna się tam gdzie zaczyna się g2 czyli u xardasa tylko że dodaje nam nowy quest jakim jest zbadanie dziwnych wydarzeń a kończy się zabiciem kruka magnata ze 'SO z g1
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
czy wy chcecie sobie posuć przyjemność z gry?
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Właśnie popusujecie radość z grania eszcze chwila i poznamy cała gre i bedzie lipa
tongue.gif
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Tak tylko, że premiera GNK zostałe przesunięta.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja tam watpie zeby BELIAR wyslal KRUKA ze S.O aby nam dokopal ale i tak tez mozna.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
ja nie mam pojecia czy beda jakies nowe rozdzialy. moze i beda bo slyszalem ze to bedzie o zniknieciu magow wody, a nie ze bedziemy musili wszytkie smoki zabic, a wiec moze beda nowe roz. :!:
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Głupio zrobili że najpotężniejszy jest Kruk przecie musiał zginąć w G1
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Przeciez to tylko dodatek do gry a nie nowa gra. A tak na marginesie to czytałem ze w NK smoki maja se odnawiac zycie co sekunde. Przeczytałem to na jednej stronce.
 

TrueJumper

Member
Dołączył
31.8.2004
Posty
43
Eeee no to fajnie... bo dlamnie smoki zawsze były zasłabe... morze wreszcie zrobi sie z nich przeciwnik
tongue.gif

Mi sie wydaje że rozdził powinine być chociasz jeden... a jesłi nawet nieedzie to i tak te które są sie zrobią troche dłuższe
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom