Rozdziały z trików i bugów

Czy wykorzystujesz bugi podczas grania?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Turing

Member
Dołączył
18.11.2004
Posty
35
Pewnie starzy wyjadacze Gothica i już od dawna znali ten trik ale jeżeli ktoś go jeszcze nie napotkał to proszę: możesz se na luzie wchodzic gdzie Ci sie podoba wystarczy wchodzi za pomocą litery D a nie W tylko że trzeba dobrze wcelować w brame i jak strażnik już będzie Cie chciał zagadać to ciągle trzymasz D puszczasz dopiero jak jesteś daleko wtedy gadasz z dystansu wciskasz KONIEC i masz malinke! W ten sposób możesz se zrobić 2 rozdział bezpośrednio po przyjściu do Khorinis. Jeżeli Ktoś zna więcej trików na rozdziały to proszę bardzo pisać
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

To ja mam pytanie, bo o tym nie wiedziałem: D ma być wciśnięte i mamy normalnie przechodzić bokiem :?: Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem...
 

Turing

Member
Dołączył
18.11.2004
Posty
35
Po prostu trzymasz D cały czas, przechodzisz dalej i puszczas dopiero jak już jesteś daleko. Potem jak prowadzić rozmowę na odlesgłoścć to wciśnij KONIEC.
biggrin.gif
 

Torlof_xyz

New Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
29
Powiem, że całkiem niezły trik. Nigdy mi się nie udało go zrobić. Bo nie próbowałem
tongue.gif
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
39
Ja przed takimi bugami to w ogóle się bronie, jak mi sie zdarzy coś odkryć to wczytuje save i już nie chce mieć tego błędu. Nie lubie bugów, a często mi się udaje jakieś odkryć. Robią mi na złość, łobuzy
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Ja nie używam BUG'ów, bo dla mnie są jak cheaty tzn. psują frajde z gry.
 

ElviS

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
37
Ja uważam, że taki BUG to całkiem fajna rzecz. Nie trzeba się męczyć nad grą jak się już parę razy wcześniej przejdzie
smile.gif
 

Magus

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
104
a ja coś nie mam szczęścia do bugów.....np 2 razy mi sie zdarzyło że nie mogłem załozyć na raz 2 pierścieni i amuletu :x ....musiałem gre od nowa zaczynać.

Z innych ciekawych to na przykład czasami i się Bartok na polowaniu
"topi w trawie", albo po wczytaniu savu mam różnokolorowe tekstury- fioletowe, zielone. Nie wiem czy z takich bugów warto korzystać.

Ale podam też coś ciekawego- spadając z miare małych wysokości można klepać szybko strzałke w bok i do tyłu, dzięki temu nie zabierzesz sobie życia przy upadku, ale nie działa jeśli upadek ma cię zabić wtedy i tak zaliczasz zgon
tongue.gif
 
Dołączył
31.12.2004
Posty
127
Ja Bugi używam tylko jeśli mi się przytrafi. A zdarzają mi się one rzadko_Oto jeden z nich :
W G1 skoczyłem z wierzy mgieł i mogłem chodzić po jej ścianie, naokoło sobie pochodziłem i zeszłem bez straty życia
biggrin.gif
Ale chcąc zrobić to samo w wieży Xardasa zabiłem się
tongue.gif
 

Rogas

New Member
Dołączył
7.1.2005
Posty
2
Hihi
tongue.gif
jak juz mi sie nie chce grac to wskakuje do wody i plyne w bok za wieze jacka . po pewnym czasie jest fajny filmik jak zjadaja ciebie piranie
tongue.gif
( Jak ja lubie te ryby
biggrin.gif
)
 

~Lee~

New Member
Dołączył
7.1.2005
Posty
13
Wjec mam czymaci D i przejci super no to się biore do prac

[ : Sob Sty 08, 2005 9:33 am ]
Wjec mam czymaci D i przejci super no to się biore do prac.
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
mag

Ja wykożystuje bugi do walki z orkami np. chowam się za drzewo a one wchodzom w korzenie i zamiast ominąć korzeń nawalam orka.
laugh.gif
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Ja uzywałem bugow jeden raz. Mowie sobie: przeszedłem juz gre wiec moge raz sprobowac z bugami. A uzywałem takiego. Jest dosc popularny. Kiedy atakuje cie stworek(np topielec) i pijesz w tym samym czasie jakis eliksir(np zrecznosci) to ci sie odnawia ten eliksir i go nie tracisz. Wiec mozesz se robic zrecznosci(ale nie tylko) w nieskonczonosc.
 

Pytalski

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
45
Ja uważam że stosowanie bugów to głópota (bez obrazy) bo wykorzystywanie błędów gry, to tak jak urzywanie kodów, a co to za przyjemność przechodzić gothica na kodach. Nieraz tzreba się wiele natrudzić żeby się gdzieś przedostaćm a to przedłuża grę i sprawia większą przyjemność... Takie przynajmniej jest moje zdanie.
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
Ja uważam że stosowanie bugów to głópota (bez obrazy) bo wykorzystywanie błędów gry, to tak jak urzywanie kodów, a co to za przyjemność przechodzić gothica na kodach. Nieraz tzreba się wiele natrudzić żeby się gdzieś przedostaćm a to przedłuża grę i sprawia większą przyjemność... Takie przynajmniej jest moje zdanie.
tak tak to głópota
tongue.gif

to nie jest wcale głupota tylko ułatwianie sobie gry ja z tego nie korzystam ale cóż to wina gry a nie gracza że są bugi
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Znam jeszcze jeden fajny bug. Cos mi sie wydaje ze jest mało znany bo nigdzie o nim nie czytałem. A wiec tak:
Kiedy pobije sie kupca to on nie ma wszystkich towarów ktore sprzedawał. Jednak da sie zrobic zeby miał. Nalezy walnac w nigo bryłe lodu i tak go ciachac zeby zostało mu tylko tyci tyci zycia. Ale przez to ze jest zamrozony to bryła lodu zabiera mu zycie. Kiedy on umrze przez zamarzniecie to nie upada ale stoi i doswiadczenie mamy. Mozna mu wtedy zabrac wszystkie towary co sprzedawał. I jeszcze rada dla magów. Jesli sie zrobi tak z poszukiwaczami bedzie mozna im zabrac runy.

PS Nie daje głowy za to poniewaz ja tak robiłem w G2 NK. Ale mysle ze powinno tez tak byc w G2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom