[ROSE] Ciekawa Gra Online

xardas102

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
35
OTO CIEKAWA GRA ONLINE. DAM WAM JEJ OFICJALNA STRONE Z KTÓREJ MOŻECIE JĄ ŚCIĄGNĄC(WERSJA INSTAL INNE SĄ ZŁE).

www.roseon.com

REJESTRUJCIE SIĘ I GRAJCIE


Vampek: Pozdrowienia ze Świata Wiecznych Capsów.
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
chociaż powiedz coś o tej grze, jaki typ i wogóle bo takto to mi się nie chce nawet ściągać
tongue.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (cavalorn @ 28-04-2005, 18:01) chociaż powiedz coś o tej grze, jaki typ i wogóle bo takto to mi się nie chce nawet ściągać
tongue.gif

dokładnie żal mi czasu na ściąganie gry o której nic nie wiem może przybliż nam coś tak abyśmy mogli ją ściągnac co?
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Ehm. Wyłączaj CapsLocka, dobra? Poza tym "Ciekawa Gra Online" może odwzorować KAŻDEGO MMORPGa, jaki się wam nawinie i nad jakim spędzicie więcej, niż 5 minut. Jeśli chcecie pisać temat o grze, wypada coś niecoś na ten temat napisać...
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
R.O.S.E. Ragnarok Onilne Second Edition (czy jak to sie tam pisze
tongue.gif
)

Jest to sequel RO (Ragnarok Online). Gra jest o tyle ciekawa ze jest ona w 3D.

Poczytajcie sobie o RO, to bedziecie wiedziec czy warto zagrac w ROSE'a. Moim (skromnym) zdaniem, naprawde warto.


pozdrawiam
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
To co mnie zachęciło -> Sequel Ro
To co mnie zniechęciło -> Dziecinada! Pierwsze co zerkam: potwory... Wybaczcie ale jak mam zostać utłuczony przez 60lv-owe DRZEWO to ja podziękuję... Wszystko fajnie, ładnie i wogóle... Ale zbyt dziecinne :/ Gdyby dali klimat mniej bajkowi pewnie do teraz bym się zagrywał... Osobom o poważniejszych gustach odradzam.
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Jak dla mnie to ta gra może być, ale jest za bardzo dziecinna (*******! zabiły mnie trzy żelki (fasolki?)!). Plus to to, że jest 3D i ma dużo(?) zadań. Jednak zniechęciła mnie ta gra gdy chciałem się zająć głównym zadaniem (zrobiłem kilka pobocznych i byłem Soldierem). Chciałem dać rybakowi antidotum (które zdobyłem od takiej baby), ale nie było takiej kwesti w dialogach, aby mu je dać
mad.gif
. Przez to przestałem w to grać.


EDIT: zadam pytanie nie na temat (przepraszam za to), zaitsev chce aby dać screena. Jest w galerii dział jak dawać (zalączać) screena na stronke. Ja się jednak nic z tego nie dowiedziałem i chciałbym wiedzieć jak się je załancza na stronke.
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
najlepiej jakis screeny daj jak chcesz ludzi zachecic bo zeby mnie teraz odgonic od kalonline to ciezko bedzie
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE (zaitsev @ 14-05-2005, 15:34) najlepiej jakis screeny daj jak chcesz ludzi zachecic bo zeby mnie teraz odgonic od kalonline to ciezko bedzie
Najlepiej wejść na stronę (którą podał), i samemu zajrzeć do działu ScreenShots...


http://www.roseon.com/Community/UserSShot.asp
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Feomethar R.O.S.E to wcale nie jest Raganarok Online Second Edition, prawdziwy tytul to Rush On Seven Episodes, gra jest bardzo kolorowa nawet za bardzo
tongue.gif
Grałem w nią 2 tygodnie, ale jakos mnie nie wciagnela
tongue.gif
Osobiscie wole L2
biggrin.gif
 

Anaconda

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
50
A mi się gra podoba, osiągnąłem 25 lv :] Tylko że mam jakiś problem z Uptad'erem. Cały czas mi wyskakuje błąd. A nie chce mi się tak ściągać, przecież nie będe cały czas tylko klikał :/
 
Do góry Bottom