Risen W Maju 2009?

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jak donosi znany już nam serwis risen.info.pl

CYTAT
Jak donosi World of Risen, firma New Disk, rosyjski wydawca gry, opublikował informacje na temat dzieła Piranhy Bytes. A oto fragmenty, które zostały przetłumaczone:

"Obwieszczenie Inkwizycji:
W imieniu naszego Pana! Słyszeliśmy pogłoski, jakoby sąsiednia wyspa była wyklęta. Starożytna świątynia miałaby wyrosnąć z ziemi. To oczywiście paskudne oszczerstwo. Ktokolwiek rozniesie tę plotkę zostanie surowo ukarany."

To obwieszczenie, to jedna z pierwszych rzeczy, jakie gracz zobaczy w grze.

"Nowa gra RPG, twórców słynnej serii Gothic, momentalnie oczarowała fanów. Każdy znajdzie coś dla siebie: elegancki styl walki, potężne czary, wielkie możliwości związane z rozwojem postaci. Gra zostanie przetłumaczona w pełni na język rosyjski."

Na koniec trzeba dodać, że rosyjski wydawca, jako datę premiery wstępnie podaje maj 2009 roku!


Czyżby maj? Normalnie potraktowano by to jak zwykłą plotkę, ale zamieścił to rosyjski wydawca gry co daje do przemyślenia.

Naprawdę bym się ucieszył gdyby ta gra wyszła w maju. Już nie mogę się doczekać. ;P
 

wisnia

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
99
No cóż, nie wiem co powiedzieć.... Jeśli to prawda to radocha na całego... ale nic nie wiadomo o polskiej wersji i nic nie napisali czy to na konsole czy PC.. ta data na pewno się wydłuży. Poczekamy zobaczymy.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Bardzo dobry news!
Powiem wam, że byłoby miło, gdyby gra ukazała się właśnie maj-czerwiec. Albo chcą zrobić szum medialny, albo suprise :)
Rosyjski wydawca to powinno być przecież w miarę pewne źródło. Dziwi mnie tylko fakt, że nikt inny o premierze nie trąbi (Niemcy itd.). Fajnie będzie już niedługo rzucić się w świat Risen :)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Świetnie, super itd. Tylko obawiam się, że w maju to hajsu na grę nie będzie... ;( Rzadko kupuje gry ordżinal, ale tą, podobnie jak Gothic'i miałam zamiar... Cóż będzie trzeba trochę poczekać ^^ Mam pytanie, bo w temacie nie jestem, czy Risen będzie tłumaczony na polski? :p A jeśli tak, to premiera kiedy? ^^



Pozdrawiam, MadDaria ;D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
Uzyskałem odpowiedź, że w planach jest spolszczenie gry na wszystkie dostępne platformy.
Zatem na Xboxie też powinno być spolszczone. Na razie nie wiadomo czy będzie pełny dubbing, kinówka, czy pół na pół xD


Poczekamy zobaczymy. Nie wiem co się ze mną dzieje, ale jakoś nie wyczekuje tego tytułu. Zapowiada się dobra gra, a ja nie czuję tego czegoś. To samo tyczy się Arcani. Starzeje się chyba :/.
Swoją drogę trochę dziwne by było to, że gra ma ukazać za 2 - 3 miechy na rynku światowym, a producent milczy o dacie wydania. Co więcej, mało co wiemy o samej grze. Coś mi ten maj nie pasuje.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Risen- zapowiada się ciekawa gra. Ucieszyłbym się gdyby wyszła tak na czerwiec. Akurat będzie już wolny czas, w szkole nie będzie już takiej męki jak teraz :/ Miejmy nadzieję, że będzie to kolejny sukces PB
 
E

Electric_Dragon

Guest
Jeśli to prawda a nie 'chuyt marketidody' to się cieszę. Zobaczymy pod koniec marca. Nie od dzisiaj wiadomo, ze wielokrotnie zdarzały się pomyłki, nieporozumienia na linii producent - wydawca. Tu też mogło dojść do nieporozumienia.
Teraz tylko czekać na oświadczenie PB
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Coś mi tu nie pasuje. Tak szybko ? Co prawda, jest to możliwe, ale nie chce mi się wierzyć. Poza tym - w Polsce wszystko jest z opóźnieniem :p. Ale jeśli to prawda, to się ogromnie cieszę :D.

Ave
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Nie szybko. Ta gra jest już podobno na ukończeniu.

O tym, że w ogóle ją robią dowiedzieliśmy się gdy już mieli połowę zrobioną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom