Risen Pl W Ten Czwartek

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Po więcej info zapraszam na główną.

Nie wiem why Cenega tak postepuje, ale wydaje mi się, że Risen w Polsce pojawi sięw czwartek. Niespodzianka, szybsze sprawdzenie wersji pl czy cokolwiek innego. moja kobieca intuicja mi to podpiowiada.

To co, macie już pieniążki jakby co ^^? Czy wolicie wersję - szybkie nogi, chwila strachu i mamy oryginał ;p?
 

wolf667

Member
Dołączył
2.10.2009
Posty
38
Powinienem zdążyć uzbierać kasę. Naprawdę miło, jak będzie można Risen'a kupić już w czwartek.
Dobrze, że wydali demo, przynajmniej jestem przekonany co do zakupu. W dodatku wersja PC zbiera dobre recenzje, gorzej z wersja xbox360, no ale ta mnie nie interesuje.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Nie no, bez jaj. Nie wierzę. Po prostu nie wierzę. To jest 9 dni szybciej niż zapowiadana premiera!
Tak czy siak, kasa jest zawsze, to i na Risena będzie ^^. Ach, być może już w tym tygodniu Risen w moich łapach... mrrr :D.

Ave
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Według risen.gram.pl tak mówi Media Markt, nie Cenega, jej stanowisko nie jest znane. Tak więc dowiemy się w czwartek :)
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Ja się zastanawiam. Szkoda mi kasy bo na oku mam Call of Duty Modern Warfare 2. Gra niby ładna jeśli nie licząc odgłosów bohatera jak by go kto w tyłek ruchał przy wywijaniu mieczem i sztuczego poruszania się. Zresztą od kumpla se wezmę bo będzie miał. Dla mnie to oni w sumie mogą to robić nawet do przyszłego roku, bo jakoś mi specjalnie na tym tytule nie zależy.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Ja już zamówiłem na stronie Cenegiu, podobno mają już jutro wysłać. :)

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

staho

Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
30
moim zdaniem to jest jakas sciema gra po polsku byla zapoweidziana 16. Ale jak wyjdzie w ten czwartek to pieniazki sa :).
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Potwierdzone.

Risen będzie wysyłany podobno od jutra... :)
 

pawlllo

Member
Dołączył
13.1.2008
Posty
56
to co napisali mi z MediaMarkt

Witam,



Dostawa powinna być w tym tygodniu. Risen jest w polskiej kinowej wersji jezykowej – tzn. napisy



Pozdrawiam
Robert Tomkiewicz

MEDIA MARKT Polska Sp. z o.o.

Bielsko Biała Spółka Komandytowa

ul Sarni Stok 2
43-300 Bielsko-Biała
 

staho

Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
30
tak tak to prawda zamowilem juz w piatek moze beed juz mial RIsen po polsku Jupiiii :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://cenega.pl/?ID=6669

W piątek do sklepów marsz :D!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom