Risen Nowy gameplay

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508

Mamy dla was nowe materiały z Risen =]
pochodzą one z hiszpańskiej (chyba?) zapowiedzi.

Jak wrażenia? Dla mnie ekstra, czuje klimat starych Gothiców.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Czy głos tych świnek nie jest wam znajomy? ;]. Scena w jaskini (początek 2 filmiku) strasznie mi przypomina świątynie śniącego. Mmm... W ogóle Risen to będzie G1 tylko że w oprawie G3. Tylko skąd tu teraz wziąć kasę na nowy komputer :)

@Down No właśnie na komputerze na średniej klasy ;]. Mój komputer zalicza się do klasy "do d*p*" :p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Czytałem opinie, że kod gry jest ok. I na średniej klasy sprzętu da się miło pograć.
Czuje klimat G1, oj czuje ;)
 

Baal Cadar

Obywatel
Dołączył
30.8.2009
Posty
139
Nom, Gothic I powraca :)
Chaotycznie wyglądają niektóre akcje np. lewitacja [Początek 2 Filmiku]
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Risen na powierzchni ziemi - na pierwszy rzut oka dla mnie to G3. Oby tylko ta gra miała klimat inny.
Risen w podziemiach - czuję się dwie pierwsze części. Całe szczęście, że coś koło połowy czasu gry mamy tam siedzieć :).

Walka nic nadzwyczajnego, denerwują mnie te "odblaski" przy uderzeniach. Lewitacja wygląda sztucznie, sztywna postać płynie przez powietrze. Mogli to jakoś inaczej rozegrać, bo sam pomysł jest dobry.

My tu srutututut a bez zagrania to możemy sobie pogawędzić... :).
 

Ghost589

New Member
Dołączył
6.1.2008
Posty
2
Tu macie link do rosyjskiego gamepleya na max detalach na Radeonie HD4850: Link
A tu wersja ekstremalna na Radeonie HD2400 Link
Czyli z wymaganiami nie będzie chyba, aż tak źle.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Przecież to kalka G3, patrząc już na filmik zanim go włączyłem od razu zobaczyłem że to wygląda jak Gothic 3, po małym liftingu. Dla mnie żadnego zachwycenia ponieważ nie ma nic nowego, RPG to niestety gatunek który ma schemat którego nie da się zmienić jakoś, przez co RPG przypominają siebie nawzajem. Może i będzie przyjemnie obcować z tą grą, ale z tego co widzę to gra na 7/7+ nie więcej, stare pomysły zostały odświeżone.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom