Risen Info

Kozo WSP

Member
Dołączył
6.10.2006
Posty
38
Na samym początku mówię, że otrzymałem pozwolenie od admina na założenie owego tematu w związku ze współpracą naszych stron.



Zapraszam każdego fana serii Gothic oraz Piranhy Bytes na stronę www.risen.info.pl , w której dowiecie się wszystkiego na temat nowej produkcji niemieckiego studia. Istniejemy już od pół roku i staliśmy się silnym serwisem w internecie o tej tematyce, wystarczy wpisać w google słowo "Risen". Obecnie prowadzimy nabór do redakcji, stąd też powyższy banner. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do współpracy. Szukamy newsmanów, osoby, które będą pisać arty oraz grafików. Pomóżcie tworzyć Risen Info. Pozdrawiam i mam nadzieję na odzew! :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dobrze się składa, że tu zajrzałeś, bo akurat dzisiaj chciałem się u was zarejestrować na forum, ale obrazek z kodem potwierdzającym nie działa. Przyczyna leży po mojej, czy po waszej stronie?

A co do strony, to wysoko ją oceniam. Newsy ze świata Risen pojawiają się u was szybko. Wróże wam sukces :).
 
E

Electric_Dragon

Guest
Sytuacja z kodem obrazka i u mnie się pojawiła. Strona rzeczywiście ładnie się prezentuje. Sukces możecie odnieść gdyż trafiliście na niszę w polskiej społeczności fanów Risena. Jest jeszcze bodajże 2 (te znaczące) serwisy w Polsce o grze.
Widzę też, że sporo G.upowców siedzi u Was :)
 

Kozo WSP

Member
Dołączył
6.10.2006
Posty
38
CYTAT
Dobrze się składa, że tu zajrzałeś, bo akurat dzisiaj chciałem się u was zarejestrować na forum, ale obrazek z kodem potwierdzającym nie działa. Przyczyna leży po mojej, czy po waszej stronie?

Po naszej. Teraz możesz się zarejestrować.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Strona posiada nowy lay, zapraszam do oceny. Od kilku miesięcy systematycznie się rozrasta i wypełnia się artykułami. Najświeższe newsy pozwolą Wam na bieżąco poznawać nowe informacje o grze Risen.

www.risen.info.pl
 
Do góry Bottom