Risen 3 Petycja Do Polskiego Dubbingu

Alcamib

New Member
Dołączył
15.4.2014
Posty
10
Już pewnie wiadomo większości z was, że Cenega ogłosiła, że trzecia część serii Risen ma wyjść bez polskiego Dubbingu, ale jest zorganizowana petycja, która ma na celu namówienie Cenegi aby jednak pokusili się o prace nad polską wersją dubbingową. :)
Myślę, że na tym forum są osoby, którym Polski Dubbing nie tylko w dziełach Pirani Bytes, ale w ogóle w grach RPG, nie jest obojętny. Tak więc zapraszam do podpisywania petycji. :thumbsup:
Możecie to zrobić na dwa sposoby:
1. Albo swoim własnym wirtualnym podpisem.
2. Anonimowo.
Może razem uda nam się uda uratować polski dubbing w tej grze.
 
PS: Jakby co, to nie ja jestem twórcą tej petycji.
 
 
 
 
Owy apel znajdziecie na tej stronie:
https://podpisz.to/petycja/apel-o-stworzenie-pelnej-polskiej-lokalizacji-dubbing-do-gry-risen-3-wladcy-tytanow,35
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Słyszałem o tej akcji parę dni temu. Fajnie, że ludzie potrafią się grupować i walczyć o coś razem. Jeśli graczom zależy na pełnej polskiej wersji gry i naprawdę dużo osób to podpiszę, to myślę że Cenega zmieni ostateczne zdanie co do dubbingu. Podpisałem petycję i jednocześnie zachęcam każdego, by to zrobił :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
podpisać mogę, lecz nie sądzę by to coś zmieniło,
chodzi głównie o koszty jak i czas. nagrywanie profesjonalnego dubbingu jest bardzo kosztowne, pomijam ile zajmuje to czasu.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Cenega powiedziała, że bez względu na wszystko nie będzie dubbingu więc możemy całkowicie o nim zapomnieć. Nawet jak będzie petycja, oni jej nie uwzględnią.
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
Też w to wątpię. Chociaż spróbować zawsze można.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie zrobią, bo nie ma na to czasu z piermierą w sierpniu, ani budżetu. Słodka incjatywa ale przejdzie bez echa :)
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
A może zróbmy zbiórkę?
Zaraz... przecież nawet na dubbing do Quest Packa nikt się nie zrzucił...
 

Woodie

New Member
Dołączył
15.7.2011
Posty
29
Zanim taki dubbing by teraz powstał, to już dawno bym grę przemęczył te 2 razy. A Riseny niestety są takie, że po tych 2 razach się po prostu kurzą, a wraca się do starego, dobrego G1.
 
Do góry Bottom