Risen 3 Gameplay Beta

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085

Juri_gag

New Member
Dołączył
8.6.2007
Posty
4
Gra w sumie wygląda fatalnie, wszystko stoi na bardzo słabym poziomie, walka wyglada na porazke, grafika mocno przecietna - jak zwykle ładne widocznki i roslinnosc, BEZNADZIJNE postacie i reszta lokacji(architektura, budynki), ogółem to widać po prostu ze to gierka robiony w 2 lata około bo straszna słabizna, zapowiada się gorzej nawet od 2 części ;/
 

Victarion

New Member
Dołączył
1.6.2014
Posty
1
Pod względem graficznym jest lepiej niż w 2. Lepsze widoki, twarze postaci itp Walka wygląda jak narazie średnio. Mam nadzieję że w finalnej wersji będzie o wiele więcej kombinacji ciosów. Cieszą mnie zapowiedzi twórców że chca wrócić do starych dobrych rozwiązwań. Co do komentarza wyżej uważam że to lekka przesada. Nie pokazano jeszcze wielu elemntów Risen 3 więc mówienie że jest beznadziejna jest nieobiektywne. Grafika mnie za bardzo nie interesuje bo od tego są gry akcji a nie RPG. Bo jak wskazuje nazwa RPG to przedewszystkim fabuła nie wodotryski. 
 
Czekam aż twórcy pokażą system magii/nowe kombosy/i jak wygląda gra po tej złej stronie gdy tracimy człowieczeństwo i co to daje.
 

Don Esteban

Husarz Wiedźmin
VIP
Dołączył
24.2.2014
Posty
182
Grafika: Jest normalna... Taka jaka była zapowiadana. Nie jest zła, ale szału też nie ma.
Animacje: Przyzwoicie się prezentują, widać poprawę względem poprzedniczek.
Muzyka: Jak dla mnie świetna! Szczególnie z menu gry...
Świat: Ma być ogromny pełny pobocznych wątków, nie widzieliśmy tutaj całego potencjału pod tym względem. Mam wielkie nadzieje co do eksploracji i różnorodności świata.
Klimat: Wydaje się dobry, ale Taranis to nie wszystko prawda?? Ponoć inne regiony są jeszcze lepsze!
 
 
Dodatkowe uwagi:
-Wraca interakcja z otoczeniem na takim poziomie jak w Gothic, super!
-Towarzysze to ciekawe rozwiązanie, mam tylko nadzieje, że nie będą sprawiać, że gra będzie znacznie prostsza...
 
Podsumowując, mamy tu odczynienia z betą gry, która już jest w miarę. Była już mowa o wielu rzeczach które w tej becie nie zostały pokazane. Z tego co mi wiadomo, któryś z niemieckich redaktorów miał okazje zobaczyć inny region. Ponoć jest mrocznie i czuć specyficzny klimat. Jeśli piranha bytes zrobi to co obiecała, Risen 3 Titan Lords będzie świetną grą, godną uwagi każdego fana RPG. Osobiście jestem pozytywnie nastawiony...
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
grafika, no wiadomo, wygląda całkiem ładnie, woda w tym porcie taka realna, cała reszta przyjemna, ja nie mam wymagań co do grafiki, nie podobały się z g1 i nk więc dla mnie nie ma znaczenia jak wygląda, liczy się klimat, fabuła
postaci wyglądają ok, ale denerwuje mnie to jak 'kolebią się' podczas rozmowy, jakby ledwo stali na nogach ;)
menu wygląda czytelnie, tyle mogę powiedzieć po tym co widzę, nie podoba mi się otwieranie skrzyni - cała ta animacja... takie niepotrzebne przedłużanie.
fajne 'zwierzątka', kaczka tam była? przypomniał mi się utówr B o elce i jego gęsi ;)
walka wygląda ok, chociaż te akrobacje podczas walki wg mnie zbędne, 
 
ogólnie gra wygląda przyzwoicie, nie mogę porównać z innymi ponieważ nie grałam
 
Do góry Bottom