Rf Online

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Gra ma?o znana w Polsce, bynajmniej tak mi si? wydaj?. Niewiele osób znam które o niej chocia?by s?ysza?y. W zasadzie nie s?dz?, ?e ktokolwiek wypowie si? w ogóle w tym temacie ale có?. Po to ten dzia? jest - warto spróbowa?. Wydawa? si? mo?e, ?e to typowe mmorpg cho? wg mnie ró?ni si? znacznie od takiego L2, KO czy Silkroada. Gra jest oparta na rvr (race versus race, czyt. rasa przeciw rasie) dlaczego tak jest? Poniewa? s? 3 rasy, gdzie ka?da z nich prowadzi wojn?. Osobniki z tej samej rasy zabija? si? nie mog? lecz z innej - MUSZ?! Osobnik z innej rasy mo?na powiedzie?, ?e traktowany jest jak mob - raczej jak Boss. Jeszcze pi?kniejsze jest to, ?e poszczególne rasy nie mog? si? ze sob? porozumiewa? - po prostu, gdy przeciwnik napisz? co? do Ciebie - wy?wietlaj? si? tylko jakie? krzaczki i na odwrót. Jest jeden sposób na rozmowy - zakupi? talk jade - lecz z tego co si? orientuj?, drogie cholerstwo... Sam retail jest p?atny (cho? nied?ugo ma by? darmowy - kiedy to nast?pi? dunno..) lecz jest kilka serwerów godnych uwagi - ja gram na Planet Abyss. Co prawda serwer rosyjski ale s? i Polacy i ludzie którzy znaj? ang - niestety a? tak wielu ich nie ma.. Je?li chodzi o RF'a to serwery prywatne prezentuj? si? naprawd? dobrze. Gram ju? jaki? czas i ?adnych wad nie widz?. Czasem si? zdarzy jaki? chwilowy bug - ale to nawet na retailu si? pojawia. Gra ?rednio 1k osób lecz uwierzcie mi - to ca?kiem spora liczba. Nudzi? si? na pewno nie b?dziecie:) Ka?da rasa ma swój g?ówny ?wiat w którym mog? przebywa? tylko oni sami - lecz s? i takie w których mo?e by? ka?dy. Tak do 35-37 lvl'a gdy zostaniesz zaatakowany przez "bossa" jedyne co nale?y zrobi? - ruuunn... (btw przy ?mierci zadanej przez ras? nie traci si? expa tylko CP - ale one s? potrzebne tylko do rozwoju gildii i ?atwo je w pó?niejszym etapie odrobi?) szans? na prze?ycie co prawda s? mierne lecz czasem i to si? zdarza.. dopiero od 39 lv mo?na postawi? si? przeciwnikowi - nie b?dzie na pewno kolorowo ale mo?liwo?? na ucieczke - "fuk?ni?te" zastraszenie wroga (poprzez zadanie mu critica - mo?e si? wystraszy i zwieje) jest i to du?e. Max. lvl w RF to 50. Z pocz?tku mo?e wydawa? si? to ?mieszne - mo?na pomy?le?, ?e da si? to wbi? w jaki? miesi?c.. lecz w pó?niejszym etapie podej?cie jest inne. Naprawd? inne :huh: Co tu jeszcze mo?na doda?? Zdaj? mi si?, ?e to wszystkie z wa?niejszych informacji... Je?li kogo? co? zainteresuj? to prosz? pyta?. Je?li posunie si? dalej i b?dzie chcia? zagra? - http://www.planetwars.eu/ - zapraszam na ten o to serwer. Po prawo mamy link do klienta i do patcha.
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
No właśnie tu pojawia się problem. Na początku były polskie, zrobiłem edita i zrobiło się to. Wkleiłem znów wersje z polskimi i nic...może jakieś wskazówki?:>
 
Do góry Bottom