Respawn Potworów.

Status
Zamknięty.

TheDrearRipper

New Member
Dołączył
28.11.2010
Posty
5
Otóż mam nadzwyczaj proste pytanie, otóż - czy w Gothic 2, w wersji polskiej bodajże 1.30 występuje respawn potworów? Nie chodzi mi o taki, który występuje rozdział po rozdziale. Ale jak było w przypadku dodatku do gothica 1 od poziomkaz, respawn pojawiał się co jakiś czas, np.

zabiłem potwora, a następnie pojawia się po raz drugi po piętnastu minutach gry.

Czy tak jest w Gothic 2?
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
W podstawowej wersji respawnu o jakim mówisz nie ma, potwory na tym samym obszarze pojawiają się dopiero w kolejnym rozdziale.
W Nocy Kruka występuje respawn co jeden dzień.
 

TheDrearRipper

New Member
Dołączył
28.11.2010
Posty
5
A istnieje jakiś kod, cheat - który zrobi tak, żeby potwory się zrespawniły te, które zginęły? Albo przejście do następnego rozdziału i powrót do poprzedniego, do tego samego miejsca i czasu nie niszcząc niczego - ale potwory jednak się zrespawnią.

hm?
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Kodów na respawn raczej nie ma, musiałbyś przerobić pliki gry.
Jeśli chodzi o zmianę rozdziału to w konsoli wpisz: i sh - pojawi Ci się StoryHelper u którego możesz wybrać jaki chcesz mieć aktualnie rozdział gry
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
O ile pamiętam to trochę roboty jest z tymi plikami gry. Możesz również sobie "zespawnować" potwory tzw. insert wolf i masz wilka, ale nie ma z tym frajdy.
W dodatku co rozdział potwory zmieniają swe położenie i takie kopanie w plikach gry może spowodować, że niektórych nie będzie np.smoka, albo będą nieśmiertelne np.smoki.
 

TheDrearRipper

New Member
Dołączył
28.11.2010
Posty
5
Dziękuje wszystkim, dałem plusy tym osobom co się należało. Poświęciłem też trochę czasu i wygrzebałem z szafki dodatek, zainstaluję i po sprawie. Do archiwum czy tam zamknięcia :).
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
a u mnie np w gothic 2 nk też nie ma respwanu jak to naprawić?
Kto wcześniej napisał, że "też nie ma respawnu"?

Jeśli podczas grania w dodatek zabiłeś potwory w danym miejscu i respawn nie następuje, powinieneś przeinstalować grę.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Tu już wszystko raczej zostało powiedziane. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom