Reputacja U Buntowników

Status
Zamknięty.

mailo90

New Member
Dołączył
6.2.2007
Posty
10
witam raz jeszcze

jak ktos moze zna jakies dobre zadania poprawiające reputacje u buntownikow to niech daje :) jestem teraz w Nordmarze z misja odnalezienia Xardasa i mam reputacje 42... no logiczne chcialbym 50 tke bo wtedy bym sobie kupil ten pancerz paladyna :)

pozdrawiam
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Najlepszy sposób to wiadomo-wyzwalanie miast i robienie pojedynczych misji dla buntowników
Pozdro
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Najlepiej pójdź do każdego miasta w Myrtanie, bo w prawie każdym są buntownicy B)
Ja narazie mam 46 punktów u buntowników i jestem właśnie w Silden <_<
(Te miasto mnie dobija w najgorszym jego znaczeniu :angry: )
Jeśli masz niezłe umiejętności bojowe to najlepiej odbij wszystkie miasta z rąk orków :ph34r:
 

kroszo

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
12
Lepiej nie odbijać wiecej niz dwóch miast bo orkowie zaczna cie atakowac bez powodu.A misje na reputacje sa różne...

Reddock
-idz z Gornem do Reddock
-przynies Norisowi pare paczek broni
- przyprowadz kowala wiezionego niedaleko na farmie

Cape Dun
-przemyc bron dla jednego ze swiniopasów
-uwolnij Cape Dun z paladynem Wenzelem
-przynies Wenzelowi jego miecz ktory jest w jaskini pelnej wilkow niedaleko montery

Silden:
- przynies bodajze 15 pieczeni dla typka w obozie niewolników
- w lesie ukrawaja sie ludzie Anoga ktoremu trzeba przyniesc dostawe z nordmaru.dostawe maja orkowie przy przełeczy niedaleko silden.
- trzeba dac pare paczek broni dla Inoga
- przekaz Inogowi wiadomosc ze Anog mu nie pomoze

Montera:
- odciagnij i zlikwiduj strażników w obozie niewolników.Pomogą ci dwaj buntownicy siedzący niedaleko jaskini z mieczem Wenzela
- przekaz listo od Stanforda do przywódcy buntowników w Okarze - Rolanda
- pomóż uciec do Okary jednemu z niewolników na farmie Elbera
- wyzwól Montera

Vengard:
- wybij orków okupujących Vengard
- zlikwiduj oblężenie poza barierą

Okara:
-przyprowadz do Okary ludzi - ukrywaja sie w lasach,ich położenie mozesz zobaczyc na mapie

Nemora:
- dowiedz sie kto jest dowódca w Nemorze
-zlikwiduj orków stacjonujących na farmie niedaleko Nemory
- niedaleko nemory spotkasz przy ognisku paladyna Karlena,idz z nim zabic paladyna Kurta ktory jest w obozie bandytów na przełęczy do Varantu
- powiedz Karlenowi ze jest potrzebny w Nemorze
- zdobądż artefakt Kamaka - szamana orków ktory jest w świątyni niedaleko Trelis.Najlepiej zdobądź 75% w Trelis a potem go pobij to inni orkowi sie na ciebie nie rzucą


jest tego duzo,wiekszoc za +1 reputacji u buntowników ale nie pamietam wszystkich...


pozdr.
 

mailo90

New Member
Dołączył
6.2.2007
Posty
10
dzieki wielkie KROSZO naprawde mi pomogles dokladnie o to mi chodzilo ;) pozdrawiam i mam nadzieje ze zdobede te 5 pkt ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom