REGULAMIN PISANIA

Status
Zamknięty.

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Ponieważ ostatnio nikt nie za bardzo wie, jak tu pisać, postanowiłem napisać mały regulamin:

1. WARUNKI PRZYJĘCIA DO KLANU

1.1- nie pisz tematu, w którym prosisz o przyjęcie. Jakby co, to na PW do Clone'a. Poza tym jest na razie wstrzymany nabór.
1.2- Nie tak szybko! Większość "nowych" prosi o dołączenie jeszcze przed rejestracją! Popisz nieco, poznaj się z userami...
1.3- mamy dość duże przeludnienie, a większość klanowiczów nie pisze od kilku miesięcy! Ba, niektórzy w ogóle nie zaczęli... więc skąd mamy ci ufać, że nie będziesz podobny?

2. KLAN

2.1 - tak, to bardzo fajnie, że Clone cię wziął, ale nie musisz tego tutaj pisać, naprawdę.
2.2 - jeśli Clone cię nie przyjął, bądź wywalił, miał ku temu uzasadnione powody. Bluzgi i rozpacz niczego nie zmienią, a nawet pogorszą sytuację.

3. FORUM

3.1 - Jeśli odchodzisz, to naprawdę nie musisz o tym pisać. Jak to mój ulubiony autor napisał "pożegnania są przereklamowane". No i Clone się nieco wścieka:)
3.2 - Jeśli masz bana, to z wyraźnych powodów. Nie pisz tutaj, to nic nie zmieni. Ze śmiechem przypominam sobie Dawida- "CLONE ARCANE KACZOR REVEN KLIKNIJCIE TUTAJ JEŚLI CHCECIE ZOBACZYĆ MOJE PRZEPROSINY"
3.3 - Obejrzyj sobie nazwę działu i jego opis. Co widzisz? A teraz- czy zamierzony temat jest na pewno zgodny z opisem?

4. STRONA

4.1 - Pamiętaj, że każdy ma ograniczony czas, więc sugestie o rozbudowie nic nie dadzą. Jak chcesz, złap go na gg, bądź wyślij PW. I nie tyle, co z propozycją, a opis.
4.2 - Jak chcesz, aby być newsmanem- to na PW, nie na forum.

Podpis: BoRyS:)
*****

I mam nadzieję, że wielu się do tego dostosuje.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
no dzieki bo sam dokladnie nie wiedzialem jak to jest z tym klanem!!! Ale mnie ostatnio gosciu wkurzył pisze zebyscie zrobili dla niego wyjatek a nawet sie nie zarejestrowal myslalem ze go zbluzgam na forum ale na moje szczescie sie opanowalem!!!!
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
Sebek ma rację był taki gostek co się nawet nie zarejstrował a już chciał być przyjęsty do klanu!! Co do regulaminu Vampek ma świętą rację!
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
No regulamin dobry może zmiejszy sie lość użytkowników sami wiecie jakich.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

Kazdy tekst Vampka jest na poziomie, ale myślę że aż tak nie powino to byś ukrocone
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Vampek się jak zwykle postarał i napisał podstawowy zbiór zasad na klanowym forum. Jakie to zasady, każdy widzi... Radze się do nich stosować, a nikomu nie stanie się krzywda
biggrin.gif
tongue.gif
Pozdroofka

P.S.
:arrow: Dawno nie pisałem... Sorrry wszystkich za nieobecność ( Jeżeli wogóle robi to komuś różnicę
tongue.gif
)

P.S. 2
:arrow: Skąd mam te dwa ostrzeżenia??
tongue.gif
 

LUKE4E

New Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
29
Vampek ma racje co do regulaminu i mam pytanie czy przyjeli byscie mnie do klanu :?:
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
a tak serio kiedy jest nabor i ile ostrzezen jest dozwolonych :?:
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
a jak ktos nie bedzie odzywał sie dobre 2 miesiące do go KICKniecie?
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
Ludzie TO nie DO !!!!!!!! sprawdzajcie w wordzie ehhh boze czego oni was w tych szkołach ucza .......
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Popieram. Szczególnie nowi userzy powinni poczytać 1 i 2 punkt regulaminu.

Co do pożegnań...Vampek przekonałeś mnie że to głupie aby żeganać sie na forum..."pożegnania są przereklamowane" (jak nazywa sie ten autor??)

Bede starał sie dostaosować...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom