Różne zawody

Jaki zawód w Gothic 1 lubicie najbardziej?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Lord Garond Paladyn

New Member
Dołączył
30.12.2004
Posty
27
Według mnie najlepszym zawodem jest myślictwo a jak wy myślicie?
Post2:
Aha weźcie jeszcze pod uwagę cieni,nowicjuszy,zbieraczy,nekromatów i guru ale nie mogłem dodać ich do głosowania bo się niemieścili.
Pozdrawiam!
 

Robhar

Member
Dołączył
1.10.2004
Posty
61
Popieram Lorda Garonda Paladyna. Najlepsze jest myśliwstwo, a to z kilku powodów
:arrow: przez cały czas masz co robić, bo zwierząt (itp) jest bardzo wiele
:arrow: jeśli umiesz oprawiać zwierzynę to jest z tego całkiem oplacalny interes
:arrow: zawsze masz na co wydawać kasę (lepszy łuk) i punkty nauki (większa zręczność)
:arrow: masa exp za zapite zwierzęta (i nie tylko)
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Najlepiej lest być myśliwym bo dużo kasy się zarabia no i za zabite zwieżęta jest dużo doświadczenia.
 

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
Zgadzam się z moimi poprzednikami najlepsze jest Myślistwo cały dzień w lesia i duzo kasy
Ale Guru też fajnie cały dzień stoisz gadasz o wielkim pełzaczu noi palisz se faje
biggrin.gif


PS Taki myśliwy to se wille może w Gothicu kupić kurde(kaby wogóle wille były)kurde kiedyś jak se polowałem to z 212 może więcej pazóruw miałem
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
a mi sie podoba być najemnikiem nic tylko siedzisz cały dzień i pilnujesz rudy...
noi od czasu do czasu pobijesz szkodnika lub napadniesz na karawane ze starego obozu..
 

Jaskier

Member
Dołączył
31.12.2004
Posty
205
Jestem u magów przyłączyłem sie tam tylko dlatego że lubie magów i wogule ten zawud. jest najmniej wyczerpujący nie trzeba dzwigać cholernie ciężkich mieczów ale jak by mnie nie przyjeli do magów to następne na liście byli wojownicy. 8)
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
no myślictwo sie opłaca durzo kasy i wogule ale lubie być strarznikiem zabije se chandlarza i piore rude ale myślictwo lepsze a szczegulnie lubie zabijać cieniostwory
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
najlepsze jest oczywiście myslistwo. Załatwiasz bestie, bierzesz za to kase i dośw. Piecze sie wtedy 2 pieczenie przy 1 ogniu.
 

killer_tm

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
50
według mnie najemnicy.... siedziec w knajpie i pilnowac zeby magom nic sie nie stalo....
tongue.gif
 

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
według mnie najlepiej jest być magiem z 45% domieszką wojownika, ponieważ
:arrow: (mag) jesteś mądry umiesz czary itd., które zazwyczaj używam do teleportacji, uzdrawiania, oświetlenia drogi, zabijania poważniejszych (ale nie najpoważniejszych) przeciwników i przyzywania nieumarłych
biggrin.gif

:arrow: (wojownik) ale jak na człowieka przystoi łazisz z mieczem i ciachasz potwory, za które dostajesz PD, skóre, pazury itd. i nie żyjesz tylko z siedzenia na tyłku i uczenia się czarów
 

Trinity

New Member
Dołączył
30.12.2004
Posty
11
szkodnik

no ja uwarzam ze szkodnik jest najleprzy bo kradnie hehehehe
 

Sira

Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
31
Witaj Trinity wygląda nato że na tym Forum nie jestem jedyną kobietą
a pozatym powinna być uzwględniona tu jeszcze jedna gilda Lordzie Garondzie Paladynie kradzież!!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Ja lubie najemników, ponieważ mają fajne zbroje i gustują ( w wiekszości ) w fajnie wyglądającej broni dwuręcznej.
 

ElviS

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
37
Szkodnik to najlepsze co może spotkać człowieka w Górniczej Dolinie. Siedzisz, wcinasz smalec albo mięso, a jak pieniążków brak to bijesz gościa i zabierasz co ma. Największy interes w 4 Akcie w Starym Obozie. POLECAM !
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
69
Ja myśle że najlepszym zawodem jest mag ponieważ gdy jestes magiem możesz zabić każdego swoimi czarami i wtedy dopiero zarabiasz na wszystkich zabitych zwierzętach i ludziach.
 

Torlof_xyz

New Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
29
Najfajniejsze jest myślistwo. Zawsze jest coś do roboty. Masz mnóstwo kasy (jeżeli umiesz oprawiać zwierzęta. Ja się nauczyłem prawie od razu i się opłacało ) i dużo exp za potwory :twisted: :twisted:
 

Zębacz

New Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
17
Ja najbardziej lubie myśliwstwo.Bo dużo EXP-ów można nabić ,dzięki umiejętnością myśliwskim kasy zarobić no i jaka jest satysfakcja kiedy wysiekasz całe ziemie orków.
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
39
Cóż, większość pisze, że wolałaby być myśliwym bo jest duża kasa. Ja mam troche inny pogląd i chciałbym być szkodnikiem. Całymi dniami pić piwo i czasem można natrafić na pojedynek czyli też rozrywka. Żyć, nie umierać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom