Quiz Gothic Na Telefon

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Cześć,
może ktoś z Was jeszcze pamięta lub w ogóle znał takiego człowieka z miasta Łodzi o tajemniczym nicku Najemnik. No i ten Najemnik wplątał się w tworzenie quizu na telefon którego głónymi twórcami są osoby związane z programem "Matura to bzdura" ale też osoby zewnętrzne tworzące swoje własne kategorie - w tym przypadku kategoria Gothic. 
Problem polega na tym, że minimalna ilośc pytań dla uruchomieia kategorii to 500. Najemnik ma ich około 250 i potrzebuje pomocy w stworzeniu drugiej połowy. 
i to nie pytania w stylu












jak bezimienny ma na imie, tylko medium/hard






 
Więc jeśli ktoś chce pomóc w stworzeniu kategorii to proszę bardzo, te pytaniu mu później przekażę i może będziecie mogli odpowiadać na własne pytania. Te które już stworzył raczej ich nie udostępni no bo to by chyba nie miało sensu ale jeszcze go o to zapytam. 
Kilka przykładowych:
1. Kim jest Archol?
2. Z czyjego polecenia Morgahard okradł Lariusa?
3. Za co Torlof trafił za barierę?
4. Jakiej broni używa Thekla?
 
PS. Jestem tylko łącznikiem, nie wiem nic :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
o ciekawy pomysł, szkoda że Najemnik do nas nie zagląda częściej, i nie upomina się, być może szybciej y coś ruszyło ;)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
zainteresowanie jest konkret XD
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Na jakie zainteresowanie liczyłeś na zombiestronie? :D
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Liczyłem że taki hot temat to się rozejdzie w pare minut po świecie i dinozaury Twojego pokroju wrócą żeby napisać :D no ale cóż... ;] zresztą gdyby sam zainteresowany tym najbardziej się coś udzielił to może by się coś zadziało.  
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Baal to czysty przypadek, że tak mi się w życiu zakręciło i tu wpadłem :) 
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ano widzisz, niezbadane są koleje losu i może akurat miałeś się tutaj pojawić wtedy, gdy ten temat został założony ;)
 
Do góry Bottom