Quest Pack

Status
Zamknięty.

tasiek

New Member
Dołączył
2.7.2008
Posty
24
Czy jest ktoś w stanie mi powiedziec kiedy (tak mniej więcej) wyjdzie quest pack do Gothic 3 w polskiej wersji językowej?
Wiem, że prace nad tłumaczeniem już się rozpoczęły, ale nie wiem jaki jest szacowany czas tłumaczenia. Pytam ponieważ przeszedłem G3 już 3 razy (i jeszcze pomagałem bratu) i nie chce mi się przechodzic jeszcze raz bez nowych misji, ale chciałbym wypróbowac możliwości patcha 1.71. Poza tym chce odświeżyc sobie historie przed Arcania a Gothic Tale. Wszelkie informacje śledzę tu http://ja.gram.pl/RobeN
 

Tomas

New Member
Dołączył
25.4.2009
Posty
10
Dodaję się do postu taśka. Wie ktoś czy w ogóle zaczęto tłumaczyć tego Quest Packa? A jeżeli zaczęli to kiedy najprawdopodobniej skończą???? Proszę o odpowiedź
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
Niewiadomo kiedy ale w jakiej wersji jest ten Quest Pack i w jakiej będzie?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Praktycznie nie ma szans na polską wersję Quest packa.

@Down/yeed

No więc mówię, że szans praktycznie nie ma :).
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
O szkoda myślałem,że zagram sobie w Quest Packa po polsku ale zobaczymy...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Szanse są, bo prace rozpoczęły się już jakiś czas temu. Jednak ostatni wpis na blogu jednego z organizatorów fanowskiego jest z 08/03/2009

http://littlebigblogpl.wordpress.com/2009/03/08/gothic-3-enhanced-edition-quest-pack-wuwu-juz-tlumaczy-ty-tez-mozesz/
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
Dzięki yeed podniosłeś mnie na duchu,może coś z tego Quest Packa wyjdze i pogram po polsku a co do innych wersji Quest Packa to nie zamierzam grać ponieważ nie lubie innych języków oprócz polskiego a angielski troche...
 

wolf667

Member
Dołączył
2.10.2009
Posty
38
No ale oni to anulowali, bo nie będzie wersji angielskiej, wiec nic nikt tego już nie tłumaczy.
Jedyna szansa to zebranie ludzi, którzy będą potrafili przetłumaczyć to bezposrednio z niemieckiego, ale na to się raczej nie zanosi :/
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
O to szkoda,że nie będzie po polsku  :angry: myślałem,że będzie a tu okazuje się klapa a co do wersji niemieckiej Quest Packa to nie będe chiał nawet pobierać go. -_-
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom