Quarhodron

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
kiedy już przywołałem ducha quadrochoma to on zadaje mi pytania na które nie potrafie odpowiedzieć. w jwden z krypt można przeczytać kilka pism o tym jadnak tam nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania.
z góry dzięki pozdrawiam
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Odpowiedzi:

- Strażnik Śmierci
- Wojownik
- Kapłani
- Wojownik
- Uczeni
- Uzdrowiciele
- A skąd mam to niby wiedzieć?

i Quarhodron będzie zadowolony.
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
niedalko obozu piratow a bardziej blizej malcolma tego co rabie drewno to jest taka chata w ktorej mieszka jakis koles(nie pamietam imienia) i kiedy znajdziesz te chate to niedaleko jej jest ogniski na malym wzgorzu i z tego wzgorza widac taka jakby wielka szeroka jaskinie w ktore sa czarne gobline+1 goblin wojownik ze 3 harpie i 1 troll i za trolem jest rozwalone przejscie i tam jest grobowiec
smile.gif
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
ja ich spoko załatwiłem, Harpie z kuszy, trola i gobliny Lodową falą zatrzymałem, zmniejszyłem trolla i go walnąłem 2razy z miecza
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
Ten koles o którym mowi cavalorn nazywa sie Eremita(przynieś mu pancerz masz tabliczki
biggrin.gif
) Czy Qquadrochon powiedział wam jak przejśc płapki ??
 
A

Anonymous

Guest
crack do gothica II noc kruka

cracka znajddziecie na www.torrenspy.pl ale zeby go sciangnoc musicie miec program bittorren znajdziecie go na stronce www.programs.pl
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Znalazlem w kanionie takom olbrymiom wyrwe, niedaleko obozu orkow. Co to jest za wyrwa (chyba nie grub Quardrohona nie :?: lol) :?: Zabilem tam z druzynkom ognistego demonka
biggrin.gif
 

Morsiu

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
32
płapki

jeśli chodzi o płapki to idzie je rozwiązać dzięki tabliczką( z tych domów władców) a ostatnia to stajemy na kamieniu i każemy duchowi pociągnąć za dźwignie wtedy kolce idą w góre ale przejście sie otwiera[/code]
 
A

Anonymous

Guest
Pytania do Quadrohorna - nie moge tego przejsc

Witam, mam problem z odpowiedzeniem na pytania tego Quadrohorna. Odpowiadam wg kolejnosci jaka tu opisaliscie, ale to nic nie daje, caly czas mi odrzuca odpowiedzi. Co jest grane??, czyzbym przegapil jakis etap gry, co teraz ma skutek w tym ze nie moge przejsc tego etapu?. Pomózcie proszę, bo juz nerwa lapie.
 
A

Anonymous

Guest
Ok, problem rozwiązany, aż wstyd sie przyznać w czym był problem
smile.gif
.
 

digi

New Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
3
QUOTE niedalko obozu piratow a bardziej blizej malcolma tego co rabie drewno to jest taka chata w ktorej mieszka jakis koles(nie pamietam imienia) i kiedy znajdziesz te chate to niedaleko jej jest ogniski na malym wzgorzu i z tego wzgorza widac taka jakby wielka szeroka jaskinie w ktore sa czarne gobline+1 goblin wojownik ze 3 harpie i 1 troll i za trolem jest rozwalone przejscie i tam jest grobowiec
smile.gif

qrde sory ale albo jestem glupi albo źle opisaliście to miejsce [raczej to pierwsze
smile.gif
] ale nie moge odnaleźć tej kopalni [tzn wiem gdzie jest ten typ co mu daje ubranie ale za chiny nie moge znalesc tej cholernej jaskini
sad.gif
]
Proszę wytlumaczcie bardzo dokladnie gdzie znalezc ta jaskinie.
:!: Z góry Wielkie dzięki :!:
 

klachowski

New Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
21
Ja też nie mogę go znaleźć. Czy może ktoś podać dokładniej gdzie jest ten Quarhodron? Fajnie by było gdyby ktoś zamieścił mapkę z zaznaczonym miejscem grobowca. Proszę o odpowiedź (odpowiedzi)

klachowski
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Blagam was zamiesccie mapke na forum bo sie zaczynam wqrzac :evil:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom