Pytanie

Status
Zamknięty.

robsonus

Member
Dołączył
4.3.2007
Posty
42
Gdzie mam zaprowadzic tego Ornaroka czy jak on ma. Mam go wyprowadzic z Mora Sul do jakiejs świątyni?W misjach tak pisze proowadze go do swiatyn do koczowników i nic?Gdzie musze go dokładnie zaprowadzic?
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
CYTAT
"Orknarok - niewolnik świątynny"
Masil ma Orknaroka, byłego mistrza areny i jago niewolnika. On chce pozbyć się go, ponieważ boi się, że Orkanork go zabije, odkąd zaczął chodzić obłąkany z powodu gorąca(?). Więc masz przyprowadzić jego do Fasima w świątyni Mora Sul. Rozmawiając z Orknarokiem, powie ci, że on robił to na pokaz pokaz, by odejść od Masila. Przyjeżdżając do miejsca wykopu, Fasim jest zakłopotany i wysyła ciebie dalej do Kalesch. Kalesch też nic nie może zrobić. Więc zostaje ci wrócić do miasta. Możesz nadal zgłosić się do Masila i powiedzieć mu, że skończyłeś twoje zadanie. Nagrodę otrzymasz również od Orknaroka.


nie wiem czy ci to dużo da bo miałem problemy z tłumaczeniem... ale może :D

POZDRO
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
bierzesz orknaroka ze soba na miejsce wykopalisk i tam gadasz z Fasimem on mowi ci ze nie chce miec z nim nic wspulnego wiec bierzesz kolesia do przywodcy orkow Kalesha jest on niedaleko wystarczy zejsc w dol sciezka, nastepnie gadasz z nim i mowisz ze masz dla niego niewolnika, on tez go nie chce wiec gadasz z orknarokiem i mowisz mu ze nie jest ci juz potrzebny, on ci dziekuje i idzie do oazy handlaza niewolnikow... koniec zadania pozostaje ci isc do zleceniodawcy i mu sie tym pochwalic
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka

Zaprowadz go do fasim przy mora soul zdaje sie ale on go nie chce,
wiec idz z nim do wodza orkow a jakby co to go pusc wolno nra
pozdrooooo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom