Pytanie Dotyczące Gry Risen

Status
Zamknięty.

Kanzaki

New Member
Dołączył
13.3.2010
Posty
23
Mam takie pytanie dotyczące gry Risen. Chodzi o ty czy odbiega ona dużo od gothica? Dokładniej to czy gameplay gry jest taki sam lub podobny. Wiecie bo wychowałem się na RPG typu gothic i jak zagrałem np. w Morrowinda to od razu mnie odrzuciło bo przyzwyczajony jestem do gameplaya gier Gothic ,a wiecie sami że jak jestem przyzwyczajony do czegoś i to coś jest dobre to po co czegoś innego szukać? :p W ogóle jeszcze czy świat gry Risen jest duży, czy przygody, questy są ciekawe? Proszę o odpowiedź bo nie mam załatwić sobie tej gry tylko poprzez ściągnięcie jej ,a neta mam takiego że wolę najpierw zbadać grę i czy warto ją ściągać bo wiecie na darmo ściąganie to strata czasu i przez ten czas bym mógł sobie co innego ściągnąć.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Po pierwsze nie piracimy (zwłaszcza o tym nie mówimy) :)
PO drugie świat jest tak samo duży jak w Gothic 1 górnicza dolina, questy są ciekawe przez pierwsze 2-3 rozdziały później jest tylko chodzenie z jednego miejsca na drugie
PO trzecie jest masa questów pobocznych i nie będziesz się tam nudzić

Ogólnie rzecz biorąc warto w tą grę zagrać nie tylko przez sentyment ale i za to że warto :)

Polecam przeczytać recenzje, artykuł "Risen oczami graczy" (naprawdę nieźle zrobiony i warto poczytać, znajdziesz go na stronce głównej)
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Gra robiona przez tą samą firme co Gothic, w dodatku w tym samy klimacie więc jakieś podobieństwo być musi. Z tego co widziałem model gry jest bardzo podobny, ale sam pogram dopiero w najbliższym czasie.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Gra jest bardzo podobna do Gothica. Z pewnością podczas gry znajdziesz sporo podobieństw. Warto zagrać, bo po prostu wciąga.
Za promowanie piractwa nagroda. I ciesz się, że ci tematu nie skasuje :p
 

belianos

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
16
Gra jest bardzo podobna do Gothica. Ma ciekawy klimat i wciągającą fabułę. Świat jest tak samo duży jak w Gothicu 1 oferuje masę questów pobocznych. Ogólnie nowy ulepszony Gothic 1.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Odpowiedź udzielona. Temat zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom