Pytania Nowicjusza

Status
Zamknięty.

Luis Garcia

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
1
Witam, dzisiaj zarejestrowałem się na forum i mam 2 pytania:

1. Shoutbox. Mianowicie chodzi mi o to czy można go jakoś na stałe wyłączyć? Co prawda klikam na znak " - " lecz shoutbox zamknięty jest tylko na stronie głównej, gdy wchodzę w poszczególne działy ponownie jest otworzony.

2. G2 Noc Kruka, dział Problemy - widnieje tam ilość tematów (ponad 800) lecz gdy wejdę w ten dział jest tam tylko 1 strona gdzie oprócz kilkunastu przypiętych tematów są zaledwie 3 zwykłe i pytanie, gdzie wyparowało te kilkaset tematów?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nie idzie go stale wyłączyć, ciągle będzie.

A dlaczego tak mało tematów? Bo są ukryte dla potomnych, a niepotrzebne ogółem w dziale.

Masz jeszcze jakieś pytania?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
1. Mogę cię zbanować z sb i na stałe nie będziesz go widział. Ale to na własne życzenie.

2. Na samym dole działu..masz coś takiego jak filtry. Ustawiasz sobie nim liczbę tematów na widoku.
Generalnie wyświetlają się pewnie tematy z ostatnich 30 dni. Musisz zmienić na wyświetlanie wszystkich.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
W załączonym screenie masz zaznaczone w którym miejscu są filtry. Dotyczy to prawie wszystkich działów na forum. Tylko w dziale 'Opowiadania' są wyświetlane wszystkie tematy.

34799978.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom