Punkty Umiejętnosci

Status
Zamknięty.

norkul

New Member
Dołączył
14.11.2005
Posty
7
No więc już udało mi sie znaleźć Diego to teraz mam problem. Mam 28 pkt umiejętnosci i nie wiem na co je wydać. Mam 50 siły 52 zręczności 12 many i 199 punktów trafień. Mam 35% broni jednoręcznej umiem otwieraqć zamki zdobywać trofea i kowalstwo
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Moim zdaniem to zalezy do której chcesz gildi przystapic .Jesli do Magów to radze
ci inwesowac w Mane , a jesli Paladynem albo Najemnikiem to radze ci inwestowac
w zrecznosc i sile i walki bronia jednoreczna \ dwureczna choc bardziej radze ci sie uczyc walki bronia jednoreczna niz dwureczna
biggrin.gif
 

norkul

New Member
Dołączył
14.11.2005
Posty
7
Ja jestem juz paladynem więc musze w siłe i zręczność. Siłę wiem gdzie a zręczność to gdzie moge i broń jednoręczna bo w koszarach z 5% chce 10 pkt umiejętności:/
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wszędzie tak będą chcieli za broń jednoręczną bo masz jej już ponad 30 %. Ale jak sie uczysz to za te 10 pkt dostajesz 5 jednoręcznej i 5 dwuręcznej. Powyżej 50 % wszystko wróci do normy, czyli za 5 pkt będzie 5 %. Zręczności uczy chyba Udar w GD, a w khorinis bodajże Lares i Cassia.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zdaje mi sie że więcej. Nie jestem pewnien ale zobacz jeszcze u Torlofa na farmie Onara. On nas też uczy, ale nie wiem czy zręczności. No w ostateczności to tylko GD i Udar, który uczy do 90 bodajże ;]
 

DJMateusz

Member
Dołączył
20.10.2005
Posty
54
QUOTE (szczurek @ 17-11-2005, 22:02) Wszędzie tak będą chcieli za broń jednoręczną bo masz jej już ponad 30 %. Ale jak sie uczysz to za te 10 pkt dostajesz 5 jednoręcznej i 5 dwuręcznej. Powyżej 50 % wszystko wróci do normy, czyli za 5 pkt będzie 5 %. Zręczności uczy chyba Udar w GD, a w khorinis bodajże Lares i Cassia.
No masz racje szczurek ale ja miałem przyjemnego błęda gry w pewnym momęcie jak miałem 31% broni dwuręcznej to nadal mogłem za 5 punktów nauki do 60% dobić i tak zrobiłem
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Poprostu jak chcesz sie uczyć powyżej 30% np jednoręcznej to musisz mieć broń dwuręczną przynajmniej 30% jak niemasz to uczy nas obu umiejętności tak jakby nas zmusić a co do tego na co wydać to zalerzy kim jesteś ja bym na twoim miejscu jechał w broń 2 albo 1 ręczną jako najemnik jako mag w kręgi i mane mikstury terz a jako paladyn w 2 ręczną i siłe.
 

Kelos

Member
Dołączył
10.11.2005
Posty
60
Moim zdaniem powineneś wydać ma broń jednoręczną i na siłe.
Zależy to z jakim mieczem chcesz chodzić do końca gry. Powinieneś szkolić się raczej w dwuręcznej jeżeli chodzisz najemnikiem lub łowcą. Siła pozwoli ci na korzystanie z nowych broni a jednoręczna pozwoli na większe zadawanie ciosów.
Warto też poszkolić się w łukach lub kuszy. Chociaż ja tam wole w kuszy bo jest najlępszą bronią na dystans w 2 (Kusza łowcy smoków). Jeżeli chodzisz magiem naucz sie nowych czarów i podwyrzsz krąg. Pozdro bezi
cool.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Jesli ja bym gral magiem i mialbym 2 rodzial to zrobilbym tak nauczyl bym sie 2 kregu kuli ognia i reszta PN na kowalstwo, I potem juz tylko mana.Do jakiegos zadania bym sie jeszcze czegos nauczyl np:wyrywac zeby,zadla krwiopicow,zdobywac skory..Jak palkiem i najem to pierw mistrz w danej broni i potem tylko sila no ja tak zawsze gralem i mi sie dobrze gralo!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom