Przywódcy w świecie Gothic

Status
Zamknięty.

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Lee. Kiedyś był Generałem Króla. Jednak szlachta wrobiła go w zabójstwo żony Rhobara. Został wrzucony do Kolonii Karnej w Khorinis. Jedni mówią, że od śmierci uratowała go tylko przykładna służba, jednak ja myślę, że Król bał się po prostu o swój tron. W G1 dowodził najemnikami w Nowym Obozie i pomagał Magom Wody zbierać rudę potrzebną do zniszczenia Bariery otaczającej Kolonię. Już za Barierą chciał się zemścić na Rhobarze i szlachcie która go wrobiła. W G2 dowodzi on również najemnikami. Utrzymuje porządek na farmie Onara. Ma plan dzięki któremu może ukraść statek paladynom i przypłynąć na kontynent. Jednak nie wykonał go, gdyż Bezimienny zdążył mu już pomóc. W G3 spotykamy go w klanie Ognia. Możemy dać mu runę teleportacyjną do Vengardu. Jeśli pomożemy mu zabić króla a skończymy grę ścieżką Innosa, Lee zostanie generałem. Natomiast jeśli ścieżką Adanosa będzie on królem.

Rhobar II - Władca Myrthany. Doskonały strateg, polityk i wojownik. Kiedy orkowie napadli jego krainę, król zarządził aby każdy przestępca niezależnie od zła jakie popełnił zsyłany był do kopalni rudy w Khorinis. Jednak coraz więcej więźniów stamtąd uciekało. Rhobar postanowił otoczyć kopalnię Magiczną Barierą. Wysłał w tym celu do Khorinis 13 magów. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Bariera osiągnęła nieoczekiwane rozmiary. Dzięki zaskoczeniu strażników tutejszego zamku więźniowie pozabijali wszystkich. Król musiał od tego czasu negocjować z więźniami. W G3 spotykamy go na tronie w podbitej Myrthanie. Jedynie część Vengardu ocalała. Całe miasto znów zostało otoczone Magiczną Barierą. Namawia on nas do ścieżki Innosa.

Hosh Pack. Najstarszy rangą szaman orków. Przywódca oblężenia zielonoskórych na zamek w G2. Uczył Urshaka posługiwania się magią szamanów. Kiedy go zabijemy i powiemy o tym Urshakowi ten nas znienawidzi.

Kan - przywódca wszystkich orków. W G3 przebywa on w Faring. ( przepraszam że tak mało, ale nie grałem w G3 po stronie orków ani razu)

Zuben - przywódca wszystkich asasynów. Dawno temu szedł on pustynią i wbił kostur w piasek. W tym miejscu powstało miasto. Wyznaję Beliara. Przez lata asasyni odbijali koczownikom oazy i zakładali w tych miejscach miasta. Zuben zawarł pakt z orkami. Asasyni pozwalają orkom z zamian za złoto prowadzić na terenie Varantu wykopaliska.

Lord Hagen - generał Króla Rhobara. Został wysłany do Khorinis po magiczną rudę. Został gubernatorem miasta. Wysłał Garonda do Kolonii w celu wydobycia kruszcu. Jednak nie wiedział że Kolonia roi się od orków. W G2 w piątym rozdziale wyrusza on pomóc Garondowi.

Garond - przywódca ekspedycji w Górniczej Dolinie. Paladyn. Świetny dowódca. Objął panowanie w Zamku w GD. Jednak orkowie cały czas oblegali ten zamek.

Kerth - Przywódca Klanu Ognia w Nordmarze. Zleca on nam takie zadania jak
Odnalezienie Kamieni Przodków i wykorzystanie ich do odzyskania mocy Przodków i wypędzenie orków z Nordmaru.

Gomez. Po założeniu Magicznej Bariery wykorzystał razem z innymi więźniami wykorzystali zdezorientowanie strażników i zabili ich. Po tej sytuacji Gomez stanął na czele Starego Obozu. Jest dupkiem który myśli tylko o sobie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom