Przyjmowanie Do Obozu

Status
Zamknięty.

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Siemka, mam kolejny problem, tym razem z G1. Zacząłem grę od nowa. Gdy wykonałem już wszystkie zadania dołączenia do NO i wbiłem 5 poziom, Lares mówi, że jeszcze nie mam 5 poziomu. Nie mam pewności, czy to zadanie z listą dla Jana nie jest potrzebna do dostania się do NO, bo długo nie grałem.

Z góry dzięki manles11 :)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Lares mówi raczej, że nie jesteś jeszcze gotów ;p

Ale owszem, trzeba wykonać questa z listą od Iana, wtedy cię przyjmie. Inaczej nie ma bata :)
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Chodziło mi o to, że jest napisane nie osiągnięto wystarczającego poziomu: 5

Tylko, że ja nie mam tego zadania od Laresa :/. Diego już mi to zlecił, mam nawet reputację w SO, ale i tak nie mam tego zadania od Laresa.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Z tym poziomem to zawsze tak wyskakuje.

Z tego co pamiętam nie musisz od niego bezpośrednio przyjmować zadania, po prostu weź listę i daj Laresowi, olej Diego : )
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Z tym poziomem to zawsze tak wyskakuje.

Z tego co pamiętam nie musisz od niego bezpośrednio przyjmować zadania, po prostu weź listę i daj Laresowi.
Ja wbiłem już 5 poziom.

Wiem, że bezpośrednio, ale nie mam w opcjach rozmowy i w ekwipunku też nie mam tej kartki od Diego (chyba, że w ogóle jej nie tam nie ma)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Od Jana dostajesz listę, pokazujesz ją Laresowi, on coś dopisuje do niej, a Ty ją zanosisz dla Diega. Jeżeli 5 to za mało to zrób 6 :D
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Tak więc, zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom