Przyjaciele Znowu W Akcji !

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Chciałbym tutaj opublikować mój komiks ... a właściwie to jego pierwszy rozdział (pierwszy i najgorszy
biggrin.gif
) . Ten rozdział ma więcej w sobie opowiadania niż komiksu ale tu się mało dzieje i w nastęopnych rozdziałąch będzie węcej się dziać ...
Przedstawiam mój komiks :



stronatytulowa.jpg



r1.jpg



r2.jpg




Wszystkie Prawa Zastrzeżone ! Kopiowanie Zabronione ! Komiks w Całości Zrobiony Przezemnie !

Jak go oceniacie w skali od 0 do 10 ?

PS: Następne rozdziały będą dużo lepsze ... zapewniam ....

Życze miłęgo oglądania ...
Pozdrawiam Jodełko
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Przeczytałem Komiks ale niestety był bardzo krótki
sad.gif

Akcja zaczyna się ciekawie ale prawie nic się nie działo
sad.gif

Jedyny ciekawy moment to jak Clone wzioł nas z zaskoczenia
smile.gif
Ciesze się, że wieczni przyjaciele są znowu w akcji
smile.gif

Jak na komiks zrobiony w Paincie jest bardzo dobry, są błędy z ortografią ale to u ciebie normalka
tongue.gif

Komiks mi sie podobał tak na 8/10 gdyż narazie się zamało dzieje ale napewno akcja się rozkręci
smile.gif

Czekam za dalszym ciągiem naszych przygód przyjacielu
wink.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Jako big fan komiksów moge rzec, że to nie komiks, a opowiadanie z ilustracjami
tongue.gif
Jest nie złe, chodź za krótkie, ale jak zapewniasz będą następne części? Oki! 5/10 jak narazie :]
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (ozi @ 18-07-2005, 20:52) Jako big fan komiksów moge rzec, że to nie komiks, a opowiadanie z ilustracjami
tongue.gif
Jest nie złe, chodź za krótkie, ale jak zapewniasz będą następne części? Oki! 5/10 jak narazie :]
wiem ze to narazie tak wyglądam jak opowiadanie z ilutsracjami ... ale w następnych rozdziałąch będzie się wiecej działo io będzie 4x więcej zdjęć a nawet po 5x więcej w każdym rozdziale .... a będzie mniej opisu bo nie będzie gadaniny i szuk,kania tylko walka ... i śmierć
biggrin.gif

Pozdrawiam :]
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Mnie się ten komiks podoba. Akcji co prawda mało, ale w końcu jakieś wprowadzenie być musi
tongue.gif
. Fajnie zrobiony, tylko szkoda, że taki krótki
sad.gif
. Czekam na ciąg dalszy i wierzę na słowo, że będzie o wiele lepszy
tongue.gif
tongue.gif
.
Pozdrawiam.

Edit. Loool ... zapomniałem o ocenie w skali
tongue.gif
. Więc daję 8/10. Dwa punkty minus za to, że krótkie (do czegoś się musiałem przyczepić
tongue.gif
.
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Widzę, że podoba się wam komiks Jodełka. No a jakże może być inaczej? W końcu ja tam występuje/będę występował!!!! To jest chyba największa atrakcja tego komiksu.
biggrin.gif

Dobra, teraz na poważnie. Komiks dobrze się zapowiada. Mi się podoba, że są te opisy, ale tylko najbardziej mnie wkurzały błędy ortograficzne. Szkoda. Ale co tu dużo mówić. Ja wiem, że komiks się rozkręci (wiem co będzie później, ale to już tajemnica) i będzie lepszy (i dłuższy) od tego pierwszego rozdziału, więc narazie będą słabe oceny. Jednak w przyszlości dacie zapewne lepsze.

Aha, dziwi mnie tylko nazwa tego rozdziału. Sam wiesz o co chodzi szefie.
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Powiem tyle że jako wprowadzenie było dobre
wink.gif
Jak niektórzy wspomnieli pare błędów ortograficznych ale to szczegół. Powiem ci że extra ci to wyszło
biggrin.gif
Moja ocena to 7/10-za samo wprowadzenie a ciąg dalszy mam nadzieje że będzie extra i dużo akcji..
Pozdro!!!!
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
No tak komiks całkiem fajny... Ciekawie wykonane ilustracje... Jak narazie troche mało akcji ale jak sam móiłeś to sie wkrótce zmieni.... Jest jedna rzecz która mi troche przeszkadza.... a mianowicie język którym posługują sie bohaterowie... Według mnie lepiejby było gdyby mówili troche bardziej starodawnie... a nie ziomuś i te sprawy... no ale to już twoja decyzja jakim językiem się posługują bohaterowie.... 7/10 głownie za język... Powodzenia w dalszym tworzeniu
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Mi jak narazie nie za bardzo się podobało. Doceniam twoją pracę i myślę, że jak się rozkręci to będzie o wiele lepiej. Trochę to nudnawe, kiepskie dialogi, dobre były tylko niektóre screeny. Np. Clone w łóżku, albo jak skoczył. Wielką wadą jest to że jest krótkie i są błędy. Ale jak mówiłeś to dopiero początek i niewiele się dzieje dopiero potem się zacznie. Ja narazie daję 4/10 (wiem nie za dużo), ale może cię zmobilizuję ?
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Niezłe niezłe. Ale powiem jedno: ciekawiej (i bardziej profesjonalnie) wyglądałoby to jako gif. W tym sensie, że każda kratka mająca takie same rozmiary pojawia się na miejsce następnej po kilku(nastu) sekundach. Coś takiego jest bardzo łatwo zrobić, w dodatku nie trzeba przewijać niewiadomo ile, oraz nie zajmuje tyle miejsca w poście.

Sam komiks? Całkiem całkiem. Genialny motyw z dwoma pijakami przed barem ; p Gratuluję pomysłowości i włożonego wysiłku.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Arcane @ 18-07-2005, 22:30) Niezłe niezłe. Ale powiem jedno: ciekawiej (i bardziej profesjonalnie) wyglądałoby to jako gif. W tym sensie, że każda kratka mająca takie same rozmiary pojawia się na miejsce następnej po kilku(nastu) sekundach. Coś takiego jest bardzo łatwo zrobić, w dodatku nie trzeba przewijać niewiadomo ile, oraz nie zajmuje tyle miejsca w poście.

Sam komiks? Całkiem całkiem. Genialny motyw z dwoma pijakami przed barem ; p Gratuluję pomysłowości i włożonego wysiłku.
Arcane w paincie to raczej takiego czegoś jak ty mówiłeś nie zrobie
tongue.gif
Mam "Jasc Paint Shop Pro 8" ale mam go po angielsku i nic nie kapuje ... nie umeim się tym programem posługiwac więc ejdyne co mi pozostaje to Paint ... który niestety zniekształca obraz .... a co do tych pijaków to ten skulony to ja
biggrin.gif
a ten co leży bez ruchu bo zemdlał to LKacperex
biggrin.gif
choć ja później terz zemdlałem
biggrin.gif

PS: mam już obrazek tytułowy 2 rozdziału
biggrin.gif
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Fajny komiks, pomysł masz orginalny i na pewno go rozwiniesz. Dialogi są za to w deche. Ale to mi się nie podoba:
- Barman daj jeszcze jedno piwo! (powiedziałem)
a nie ma być (?)
- Barman daj jeszcze jedno piwo! - powiedziałem.
No, ale moge się mylić.

PLUSY:
- bohaterowie
- fabuła
- staranne wykonanie i dobranie obrazków
MINUSY:
- za krótkie (ale sie poprawisz, nie?)
- błędy

Moja ocena 7/10
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Komiks mi się podoba (prewnie datego, że jest o Gothicu i opowiada o ludziach z forum[przynajmniej w części]). Wykonanie zostawia wiele do życzenia, ale mi to wcale nie przeszkadza i mi wszystko jedno. Co do Arcane'a to nie wiem czy taki gif byłby dobry bo potem byś go nie mogł wrzucić na żaden imaheshack, a musiałbyś na jakiegoś ftpa, ale racje masz mówiąc, że to łatwe. Ogólna ocena 8/10 bo za krótkie, a drugi minus za to, że nie uwzględniłeś mnie w tej opowieści
tongue.gif
.


Pozdrawiam
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Lord Bezimienny @ 19-07-2005, 10:30) Co do Arcane'a to nie wiem czy taki gif byłby dobry bo potem byś go nie mogł wrzucić na żaden imaheshack, a musiałbyś na jakiegoś ftpa
Hehe a wiesz że ja tego nei wrzucałem do Inage Shacka
tongue.gif
tylko na serwa mojej strony
biggrin.gif
... a co do Sever Sharivar to ja pisze tak w nawiasach gdyż chce być oryginalny ... tak samo jest w moim opowiadaniu ... a pozatym to nie jest opoiwdanie ... no znaczy wiesz to te napisy ułatwiają czytanie bo jakby były obrazki to by było widac od kogo ejst chmurka a tak pisze .... i te nawiasy są bardziej czytelne ... ja niezmienie stylu pisania ... to wg. mnie nie jest błąd , to jest plus ... bo chyba dobrze jest jak coś jest oryginalne i to nie oszpeca .... a te nawiasy nie o szpecają wg. mnie
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Mi podobnie jak Dadexowi komiks (na razie) mi się nie spodobał. Trochę błędów, krótkie i język "ziomusiowy"
wink.gif
. Ale jak mówisz, że nastepne części będą lepsze, to mam nadzieję, że tak będzie. Na razie 5/10. Podoba mi się ten Clone lecący z dachu, dwaj pijacy przed karczmą i ziólka na kaca
laugh.gif
. A co do robienia w Paincie, to ja nie mam nic przeciwko, ale może spróbuj go robić w Photoshopie? Wiem, że jest gdzieś do pobrania wersja polska...

Pozdrawiam.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Bardzo podoba mi sie ten komiks( opowiadanie z obrazkami
tongue.gif
) daje 7 ale myśle że za nastepną część dam ci wyższą ocene, i jeszcze jedno kiedy mniej więcej wyjdzie 2 część????
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Shrat @ 19-07-2005, 11:46) Bardzo podoba mi sie ten komiks( opowiadanie z obrazkami
tongue.gif
) daje 7 ale myśle że za nastepną część dam ci wyższą ocene, i jeszcze jedno kiedy mniej więcej wyjdzie 2 część????
2 rozdział wyjdzie tak za 5 dni .... z tych powodów że jest on 4lub5 razy dłuższy .... i jest dużo trudniejszy ... a jak nie wyrobie się [wypluć to...]do niedzieli to to zrobie dopiero w sierpniu gdyż najprawdopodobniej w niedziele wyjeżdżam na tydzień do kołobrzegu .... no ale miejmy nadzieje że skończe ... a ja już się biore za robienie screenów ... a teraz mi to powienno ójść dobrze bo odkryłem sposób na odkrycie kodów na postacie
biggrin.gif
których ejscze nikt nie odkrył
tongue.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
No moim zdaniem to jest zajefajne
tongue.gif
Bardzo mi się podoba Jodełko twój komiks
smile.gif
Fajny początek z dwoma pijakami
laugh.gif
Nieźle to wymyśliłeś. Jestem pełen podziwu dla twojej pomysłowości i wytrwałości
tongue.gif
Tyko nie pasuje mi że zrobiłeś Clone takim starym dziadkiem
laugh.gif
Chodzi mi głównie o to jak leży na łóżku. Troche staro wygląda
smile.gif
Fajnego z niego zrobiłeś Spider Mana
laugh.gif
Pozdro Allll i powodzenia w dalszych częściach Komiksu.


P.S. Zamieszczaj kolejne rozdziały bądź części tego komiksu tutaj. Później jak zrobisz całość to zamieść Nowym Temacie. Bo tak po kawałku czytanie nie będzie tego tak odzwierciedlało. Pozdro
tongue.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE image types allowed: jpeg jpg png gif bmp tif tiff swf

Musiałoby sie jedynie zmieścić w rozmiarze 1mb.
Jodełko: Ja sam mam PSP8, myślisz w czym między innymi tego ava robiłem? ; p Aczkolwiek PSP nie ma możliwości przetwarzania na gif, są od tego inne programy. A tym to ja się mogę martwić. Jakbyś przesłał mi kilkanaście(dziesiąt?) kratek o tej samej wielkości mógłbym ci je przerobić na gif i wrzucić na ftp (mam kilka nieużywanych...)
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Hmmm komiks(opowiadanie) świetne
wink.gif

Fabuła jest troche płytka ale to nie jest tu najważniejsze(a zresztą napewno sie jeszcze rozkręći
wink.gif
).
Świetnie wykonałeś te screnny efekt jest ekstra sporo pracy przy tym miałeś.
Jest tylko jedna wielka wada komiks jest za krótki... ja che go więcej Jodełko do roboty;p.

Świetna robota rób dalszą część mam nadzieje że nie spoczniesz na laurach bo warto kontynuować
smile.gif
 
Do góry Bottom