Proszze Bardzo ,błagam O Pomoc

  • Thread starter #MarioAnonim
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
M

#MarioAnonim

Guest
no więc zacznijmy od tego że, chcialem zabic lee i zobaczyć jaki ma topora nie wiedziałem że z run automatycznie dobija go ;( i lee padł;(,teraz nie moge byc w gildii w nowym obozie,ani w starym , a na obóz sekty nie chcę iśc, czy ktoś wie jak wskrzesić lee(Lee- jest szefem najemników w nowym obozie jego topur ma 105 ataku)?Może można tof zrobić zmieniając treść pliku gry,bądź przeinstalowywując gre,prosze odpiszcie mibede wdzięczny
ph34r.gif
 
R

ReZiWiz

Guest
o LOL. no to wczytaj wczesniejszy sejw. Chyba nie zapiales gry zaraz po zabiciu Lee? :| Jezeli tak, podczas gry nacisnij B, wpisz marvin, i wcisnij znow B. Teraz naceluj na lee, by byl podswietlony i wcnisnij O. Jestes w ciele Lee. Teraz nacisnij F8 i lee zyje. Aby powrocic do wlasnego ciala, wcisnij spowrotem O
 
M

#MarioAnonim

Guest
ale probem dalej jest,bo nie wiem zabiłem lee w rozdziele 3 a jestem juz w 5 więc jak wpisze ten kod to cialo lee sie pojawi??
 

paskuda buster

New Member
Dołączył
6.7.2005
Posty
18
Nie pojawi się będziesz musiał wczytać grę wcześniejszym rozdziale albo będziesz musiał co gorsza zacząć od nowa a to będzie beznadziejne ale w gothicu 2 był kod do przywoływania np. xardasa trolla i wogule //wogóle może w jedyne tez to będzie działać bo runę uriziela idzie przywołać itp. poszukaj i sprubuj //spróbuj na przyszłość nie zabijaj głuwnych //głównych postaci do rozdziału 6 gdzie nie potrzebne już som //są
biggrin.gif
:D:D:D
 
L

#lolekAnonim

Guest
No nic nie otwieram nowego tematu więc napiszę to tutaj.
Czy ma się coś stać oprócz tego żę napadną na mnie szkielety jak z najdę wszystkie księgi Chromanian? bo ja niewiem czy to taka wielka tajemnica
dry.gif
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Napadnie na ciebie szkielet maga z wieży mgieł i jego armia umarłych. PO magu jeżeli się nie myle zostaje cos ciekawego. Ale ja polecam go zabić choćby dlatego żeby przeczytać ciekawą lekture jaką niewątpliwie jest chromanin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom