prosze o pomoc !!

Status
Zamknięty.

HaZe90

New Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
7
Zabilem siostrzenice (gritte) chyba thoursa czy jakos tak i on sie nie chce do mnie odzywaca musze miec jego zgode pomuzcie
sad.gif
.
dlaczego wcześniejszy mój temat został skasowany ?? jak nie umieliscie pomuc to po co kasowaliscie ?
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Zabiłeś siostrzenice Thorbena :shock: heh to masz problem sam moge ci doradzić tyle
:arrow: spróbój normalnie wykonać quest ktory ci dał jesłi ci nie dał to źle
:arrow: w takim wypadku jako wyżutek dołącz do Lee na farmie Onara :roll:
:arrow: jeśli jesteś lamą wskrześ Gritte kodem :roll:
:arrow: spróbuj rzucić na Thorbena zaklecie zapomnienia to powino pomóc :roll:

więcej pomysłów nie mam ale ten ostatni jest najlepszy :roll:
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Zaklęcie zapomnienia powinno w 100% pomóc, a jeśli to się nie uda, to MUSI już zadziałać zapłacenie kary u Lorda Andre...
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Zaklęcie zapomnienia na bank pomoże (raz sam tak zrobiłem bo mnie taki koleś wnerwił i ta się nawineła pod miecz) ewentualnie wczytaj save przed zabiciem tej Gritty (siostrzenicy czy jakoś tak Thorbena nie thorusa)
A jak nic z tego nie możesz wykonać to graj od początku przecież i tak nie jesteś daleko
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
A na co ci zgoda Thorbena?Aby zostać strażnikiem musisz zdobyć zgode 4 mistrzów (1 mozesz olać
tongue.gif
),więc wykonaj misje dla harada,bospera,constantina oraz Matea i juz mozesz zostac czeladnikiem u jednego z mistrzów.Thorben moze się przydać jedynie jako nauczyciel otwierania zamków oraz sprzedawca wytrychów,Ale nie tylko on tego uczy
smile.gif
 

HaZe90

New Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
7
ten czar zapomnienia działa chyba tylko odrazu po czynie bo próbowalem a placilem niejedna kare u lorda andre i nic nie dało :/ a jest jakis kod zeby ja ozywic ;P
a juz trche gram jak dla mnie ok 15 godzin bo chodzilem zabijalem zwierzeta itp bawilem sie
smile.gif
granie od poczatku nie wchodzi w gre
 

Saturas130

Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
43
Gritta

Ale przecierz nie musisz wykonywac tej misji z czeladnikami mozerz wykonac zadanie Martina albo jak wspomnial moj poprzednik, nie wykonywac zadania torbena. A co do otwierania zamkow mozesz np: nauczyc sie w gildi zlodzieji, chyba tez na farmie Onara ale nie jestem pewien, i tez chyba Diego uczy ale on puzniej.kodow bym nie uzywal bo do tego sa niepotrzebne.
 

HaZe90

New Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
7
gildie złodziei nakryłem w dodatku ten koles co mi obiecał ze za nakrycie zostane palladynem mnie oszukał !! no ale takiego prostego kodu by nie mozna uzyc ? :| na ozywienie czy jakos tak ??
 

Saturas130

Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
43
Kod

Kodu na ozywienie nie. Ale jest na sklonowanie. Ale przecierz nie musi uzywac kodu do tej gry. Przecie to nie jest wina gry poco zabijal to Gritte. Mogl przecierz albo za nia zaplacic ten dlug lub zbic i wziasc te 200 zlota.
sad.gif
 

HaZe90

New Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
7
indy juz pisalem ze wydalem i mnie h** przewalił !! mialem do nich dołaczyc a tak sie nie stało jezu nie wiedzialem tak sobie do gritty z luku strzelalem myslalem ze wstanie zaraz :/ to nie mozesz mi dac tego kodu ;d ja jestem amator 8) w takich grach :]
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Napisane przesz "Szczurek" (Skopiowałem z innego tematu
biggrin.gif
):
Musisz wpisać marvin, podejść do jego/jej ciała i wcisnąć "o" ( tylko nie "0" ) a potem f8 i kolo/szprycha
tongue.gif
ożyje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom